jaja1989 jaja1989 komentáře u knih

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Četla jsem, že tato kniha začala sérii historické romance... a já opravdu nechápu proč.
Není úchvatná ani zajímavá.
Hlavní hrdinka mi příjde jako namyšlená pip, co leze Ruarkovi do postele a pak mu za to nadavá, tady je vidět, že některé ženské si neumí važit skvělých chlapů.

Čestný muž Čestný muž Jane Ashford

Příběh mě bavil do té doby dokud nedojeli do Londýna, pak se děj předvídatelně tahle a číst ho bylo utrpení.
Laura mi přišla jako hrozná naivka a taky hloupá a to jsem ženská a mám v sobě zakořeněnou solidaritu, ale tady to nešlo.

21.12.2018 odpad!

Casper, kocour cestující autobusem Casper, kocour cestující autobusem Susan Finden

Příběhy o životě zvířat má ráda, ale tohle byla nuda, některé knihy by se neměly vydávat.
Velké zklamání.

Sanitka 2 Sanitka 2 Ivan Hubač

Na 1.díl to nemá je to nuda a postavy nesahají těm starým po kotníky.

05.11.2018 odpad!

Poslední manželka Jindřicha VIII. Poslední manželka Jindřicha VIII. Carolly Erickson

Čtivá kniha, ke konci mi, ale přišla Katka jako naivní blbka, která senilní.

05.11.2018 4 z 5

Zvěrolékař v divočině Zvěrolékař v divočině Luke Gamble

Kniha poutavá jen jsem si trochu poplakala, když jsem si přečetla jak se chovají ke zvířatům v jiných zemích.

10.10.2018 2 z 5

Hrabě z Balfouru Hrabě z Balfouru Grace Burrowes

Nejdřív jsem četla 2. díl a byla jsem zvědava i na tento, ale bylo to zklamání.
Augustu všichni mají za chytrou, ale přesto se nechá ožebračit, což je všem jasný už od začátku.
Vlastně ´všechny zápletky jsou předvídatelné prostě nuda.

10.10.2018 odpad!

Mitsuko Mitsuko Vlasta Čiháková-Noshiro

Zajimavý příběh z Japonska a Rakouska-Uherska, ale ke konci mě Mitsuko dost zklamala, hlavně to, že je docela rasistka:(

02.09.2018 2 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

Proč se musí vydávat i takový kr....

02.09.2018 odpad!

Emily a Temný anděl Emily a Temný anděl Jo Beverley

Mohlo to být lepší!!!
Nejvíc mě štval ten její tatík je to ...

02.09.2018 3 z 5

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Silný příběh o tom, že muž chce mít navrh a neumí to skousnout, ikdyž myslím, že autor toho spoustu vynechal.
Ale jinak krásně vykreslený příběh o naší panovnici.

02.09.2018 3 z 5

Dobrodružství rodiny Smolíkovy Dobrodružství rodiny Smolíkovy Béla Rigó

Je to seriál mého dětství, ale kniha mi přišla nudná a vůbec nebyla vtipná jako si pamatuju.

Milovat vévodu Milovat vévodu Jo Goodman

Některé knihy by se vydávat neměly.
Divný styl psaní.

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Nečekaný námět knihy, ikdyž se někdy hrdinka chová jako malá.

02.07.2018 3 z 5

Jeptiška pro markraběte Jeptiška pro markraběte Naďa Horáková

Rozhodně nejhořší díl série.
Děj je chvílema smutný a předvídatelný.

02.07.2018 1 z 5

Zpověď inkvizitora Zpověď inkvizitora Michael Weber

Když jsem si knihu půjčila myslela jsem, že to bude něco jako Kladivo na čarodějnice.
Ale nebylo ...
Rozhodně jsem nenáviděla hlavní postavu jak to jen jde s literární postavou, jak nějaký chlap se může chovat jako takový ....

02.07.2018 odpad!

Profesor Neřád neboli Konec tyrana Profesor Neřád neboli Konec tyrana Heinrich Mann

ujde to

17.04.2015 3 z 5