Emily a Temný anděl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emily Grantwichová žije tiše a nenápadně, ale pod obrovským tlakem. Pečuje o starého nemocného otce, čelí vlivu své výstřední tety, spravuje rodový majetek a čeká na zprávy o svém nezvěstném bratru Marcusovi. Podle místních obyvatel je zřejmě odsouzená ke staropanenství. Jednou se však v její blízkosti objeví Piers Verderan, nazývaný Temný anděl. Do Meltonu v hrabství v Lancashire přijel pod záminkou, že se chce zúčastnit honu, ale hlavní důvod jeho cesty je jiný – nedávno zdědil pozemky sousedící s panstvím Emily Grantwichové. Je to sice krásný muž, jeho jméno je však zatíženo řadou skandálů a mnozí se ho obávají jako člověka, který údajně nemá zábrany. Jeho přátelé se ho ovšem zastávají a tvrdí, že za všechny Verovy potíže může jeho strastiplná minulost......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297482/emily-a-temny-andel-txe-297482.jpg 3.736
Série

Milenci a dámy 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Emily and the Dark Angel, 1991

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Emily a Temný anděl

Přidat komentář
ariel platto
19.10.2019

Knihu jsem začala číst a četla, dokud jsem ji nepřečetla. A když skončila, tak jsem si uvědomila, že tam nebyly erotické scény, ale přesto byla tak úchvatná, že jiskření mezi nimi mě naplnilo dostatečně. Jenom nějak nemůžu pochopit, co že to autorku napadlo, ke konci knihy, udělat ze super hlavní hrdinky "káču".

suzanne1997
28.05.2019

Podobně jako ostatní historické romance se i tato příjemně čte, čtenáře uchvátí nejen nádherně popsaná příroda, ale i vtip a lehkost, kterými autorka rozhodně nešetří. Příběh sám o sobě není nijak originální, setkáváme se stále s podobnými zápletkami, tentokrát však chytí a nepustí dokud se nedočtete až do poslední stránky.

rampapa
06.01.2019

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI. ❤❤❤

munka
18.11.2018

Asi najlepšia kniha série, aj keď som čítala od Beverley aj lepšie knihy.

jaja1989
02.09.2018

Mohlo to být lepší!!!
Nejvíc mě štval ten její tatík je to ...

rosalindaaa
06.09.2017

Tato knížka mi příjde z celé série nejslabší

smartasan
07.06.2017

Souhlasím s Ditules.... nuda, nuda, nuda.

mikika
09.04.2017

Co to mělo být? Autorka navnadila na příběh Verderana v předchozí knize, ale tohle bylo naprosto zmatený a neskutečně nepravděpodobný, škoda potenciálu. Zhyralce asi umí líp Kleypas... Škoda.

1

Doporučujeme

Hra lží
Hra lží
Padlý dědic
Padlý dědic
Už nejsem vaše dcera
Už nejsem vaše dcera
Co je tvoje, je i moje
Co je tvoje, je i moje