Izu Izu komentáře u knih

Obřad Obřad Carmen Mola

(SPOILER) Tenhle thriller mohl být špičkový.Co mi vadilo byla spousta nelogických věcí. Jak dostala Valerie kluka do místnosti ? To ho uspala nebo ho vzala něčím po hlavě ? Kde se tam vzal pes ? Nevěřila jsem ani pohnutce právníka, že by dokázal kvůli synovi kterého viděl tak 3x v životě tohle udělat....Vyšetřovatelé jsou ukázání jako nejlepší ve Španělsku ? S tak příšerným a hloupým postupem ? A ten konec to bylo jako co ? Opravdu by na sebe pachatelé co točí snuff na net takhle upozorňovali ? Plusové body musím dát za postavu Eleny, ta se mi líbila a nápad s červy taky dobrý. K přečtení doporučím ale......

30.05.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Vydržela jsem dočíst na stranu, kde detektiv dává jen tak přečíst podezřelé materiály k vraždě. Sice jí uhořel manžel ale asi tři vteřiny smutnění a jede se dál. Thriller může být kapku nevěrohodný, nesmí být ale stupidní.

26.05.2023

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Průměr.
Neurazí, nenadchne.

19.05.2023 3 z 5

Lepší člověk Lepší člověk Louise Penny

Ach, to bylo zase fantastické !

08.05.2023 5 z 5

Satanovo sousto Satanovo sousto Mons Kallentoft

Upřímně mě více zajímaly zápletky ze soukromého života Malin a jejich kolegů.Kallentoft tentokrát slabší.Umí lépe.

25.04.2023 3 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Díky čtenářce JustWomen za vyzrazení děje. Nejspíš trpí mentální retardací když neumí dát poznámku spoiler.

21.03.2023

Tři Tři Valérie Perrin

Klenot mezi knihami.

15.02.2023 5 z 5

Chladný měsíc nad Babylonem Chladný měsíc nad Babylonem Michael McDowell

Tomu říkám po dlouhé době poctivý horor se vším všudy.Doporučuju všemi deseti.

04.02.2023 5 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Asi takhle, nemám ráda příběhy, které vás na konci oklamou. První polovina s vykreslením vesnice perfektní, pak se to zvrhlo. Další knihy už prosím ne.

12.01.2023 3 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Po delším čase zase čtivá a uvěřitelná detektivka.

09.01.2023 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

To byla zase ptákovina.

03.01.2023 1 z 5

Prokletí rodu Prokletí rodu Ilona Dobrovolná

Dobře napsaná detektivka.

15.12.2022 4 z 5

Dům na střeše Dům na střeše Mignon Good Eberhart

Poctivá detektivka.Moc se mi líbila atmosféra starého domu.

08.12.2022 4 z 5

Chmurná sklizeň Chmurná sklizeň Jennifer June Rowe

Přečteno po letech znovu a opět musím jen konstatovat že je to úžasná detektivka.

15.11.2022 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Zdlouhavé, překombinované. Nemůžu doporučit.

07.11.2022 2 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Läckberg píše čím dál hůř.

04.11.2022 2 z 5

Třikrát v blízkosti vraha Třikrát v blízkosti vraha Ruth Rendell

Tři fantastické kriminální příběhy.Takhle si představuji dokonalou detektivku.

03.11.2022 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Absolutní nuda.Nedočteno.

23.10.2022

Jihočeský horor Jihočeský horor * antologie

Český horor mě osobně nemá co nabídnout.

19.10.2022 2 z 5

Velice dobře se tyhle memoáry četly.Doporučuji všem, které tohle téma zajímá.Byla to pořádná divočina.Škoda že se Ivan Jonák už nedostal k další knize o Discolandu.

18.10.2022 3 z 5