IWINDA IWINDA komentáře u knih

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Skvělá kniha .

03.10.2017 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

byla mi doporučená, asi jsem moc velká ciťa ale tolika bezpráví a křivd a zbytečných smrtí nemám v knihách ráda.Myslím že snad ten konec stál za to :(
Nesedla mi, čistě můj názor.

21.12.2015 2 z 5

Chladný plamen Chladný plamen Dean Koontz

Tak tahle mi moc nesedla.

12.02.2017 2 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Velmi napínavá a opět dobrá kniha..

13.11.2016

Čtvrtý rozměr noci Čtvrtý rozměr noci Dean Koontz

Tak nemohla jsem si vzpomenout na knihu, respektive na název knihy, kterou mě tento spisovatel "uhranul". Už vím. Je to právě tahle kniha, kdy jsem poznala že je to moje krevní skupina.Kvůli této knize, kterou si čtu už po druhé a pořád nemám dost.Nejlepší, jak co se týká výběru hlavních představitelů,které si musíte zamilovat,tak napínavým příběhem.Doporučuji. Navazuje na druhou jeho knihu, která podle mě už nemá takový grády.

26.05.2016 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Moc dobrá kniha, skvělý konec za 5!

21.03.2016 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Tak tato kniha i když hlavní roli má vietnamec , což mě moc nebere(nestydím se za to),
mě pohltila natolik že jsem ji přečetla jedním dechem.Večer jsem začla a ráno skončila.
Nejde o námět knihy ale o to jak je napsaná, velmi čtivá.
Dočista mne pohltila.Můj autor opět nezklamal.

26.12.2015 5 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Miluji tohoto spisovatele, přečetla jsem od něj asi 5 knih zatím,ale už od první knihy vím, že píše tak, že mě pokaždé jeho děj strhne a nedokážu se odtrhnout od čtení.
Nevinnost je krásná kniha, zamilovala jsem si hlavního představitele.Docela mě mrzelo že ta kniha končí,nechtělo se mi s ní končit.Snad konec knihy a rozluštění záhady co vlastně lidem vadilo při pohledu na chlapce mohlo být obsáhlejší.

19.12.2015 5 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Miluju film " Přelet nad kukaččím hnízdem" proto jsem chtěla přečíst i knihu, která sloužila jako předloha. Mě osobně se film líbil daleko víc. Docela mi dělalo problém, si neustále uvědomovat, že v knize je jakoby ten co ten příběh vypráví "náčelník" a ne Randle.

25.08.2017 3 z 5

Město noci Město noci Dean Koontz

Skvělé pokračování, jen by mne zajímalo, jak to chtějí vyřešit s tím posledním dílem . Jestli kdy bude vůbec k mání:-(.
To by byla škoda:-(.

11.08.2016 5 z 5

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Skvělá kniha, opět nezklamal. Přečetla jsem ji za dva dny jedním dechem, teď se těším na druhou knihu této trilogie.

05.08.2016 5 z 5

Neobyčejné dědictví Neobyčejné dědictví Dean Koontz

Přečetla jsem knihu jedním dechem za dva dny, skvělý námět, skvěle napsáno. Pro tyto knihy miluji tohoto spisovatele.Děkuji.

08.07.2016 5 z 5

Ničeho se neboj Ničeho se neboj Dean Koontz

Kniha je skvělá a i nadále mne utvrzuje v tom, že autor zůstane mým oblíbencem.
Doporučuji.

21.02.2016 5 z 5

Město Město Dean Koontz

Na to, že je to můj oblíbený spisovatel, se mi zdála tato kniha jedna ze slabších.
Začátek příliš zdlouhavý, asi mi tak úplně nesedla hlavní postava, četla jsem ji příliš dlouho na rozdíl od jeho jiných knih, které doslova hltám.

13.02.2016 2 z 5

Kočky mluví ze spaní Kočky mluví ze spaní František PON.

Skvěle napsané, super jsem se zasmála nad knihou:-)

20.12.2017 5 z 5

Kočkám chutná kaviár Kočkám chutná kaviár František PON.

Oblíbila jsem si tuhle sérii ale, tahle kniha mi moc ze života koček nepřišla, na mě příliš mnoho receptů...

20.12.2017 1 z 5

Tajemný Thomas Tajemný Thomas Dean Koontz

Moc povedená kniha, krásný dokončení celého příběhu.

15.09.2017 5 z 5

Ztracený Thomas Ztracený Thomas Dean Koontz

Další skvělá kniha z této série !

20.07.2017 4 z 5

Jama a kyvadlo Jama a kyvadlo Edgar Allan Poe

Skvělé, přišla jsem mu na chuť :-)

21.06.2017 5 z 5

Bratr Thomas Bratr Thomas Dean Koontz

Tato kniha na rozdíl od jeho předešlých děl, se mi moc vlekla:-(

13.05.2017 3 z 5