Ivusak7 Online Ivusak7 komentáře u knih

Zajatec z Vysočiny Zajatec z Vysočiny Hannah Howell

výborné oddechové čtení :)

09.07.2018 4 z 5

Svatba z Vysočiny Svatba z Vysočiny Hannah Howell

Nádhera, příběh byl jiný než ty předchozí a to jsem již od této autorky jich pár přečetla. Hlavní hrdinka na začátku jako mladá dívka, nezkušená a postupem času se z ní stává dospělá žena. Její odvaha mě až překvapovala. Iain sice hodně uzavřený do sebe, ale velmi dobře si uvědomoval jak skvělého člověka vedle sebe má. Tuto knihu musím ohodnotit jedině 5*. Jistě se ke knize vrátím.

03.07.2018 5 z 5

Srdce z Vysočiny Srdce z Vysočiny Hannah Howell

Další ze skvělých příběhů od této autorky. Revan a Tess jsou skvěle se doplňující pár. Poutavý příběh od začátku až do konce

27.06.2018 5 z 5

Plamen z Vysočiny Plamen z Vysočiny Hannah Howell

Knížka se mi líbila, ale musím dát 4* čekala jsem trochu víc.

25.06.2018 4 z 5

Mstitel z Vysočiny Mstitel z Vysočiny Hannah Howell

Opět krásný příběh. Všechny díly z této série úžasné. Sice tu někdo píše, že autorka již Braina jednou oženila. Ano oženila, ale v dalším díle( Pán z Vysočiny) je vysvětlení. Tento příběh doporučuji. Užila jsem si jí od začátku do konce.

04.06.2018 5 z 5

Hrdina z Vysočiny Hrdina z Vysočiny Hannah Howell

Další skvělý příběh od této autorky. Už se těším až vyjdou další díly z této série. Musím hodnotit 5*.

22.05.2018 5 z 5

Hříšník z Vysočiny Hříšník z Vysočiny Hannah Howell

Tahle knížka mě nadchla, lišila se od předchozích knih. Za me výborný příběh a musim ohodnotit 5*

30.03.2018 5 z 5

Barbar z Vysočiny Barbar z Vysočiny Hannah Howell

Úžasný příběh četla jsem jedním dechem a z tohoto dílu jsem byla nadšená.

08.03.2018 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Úžasný příběh, zajímavý nápad s dvojčaty, knížku jsem si užila, jistě se ke knize vrátím.

03.03.2018 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První polovina knihy mě moc nebavila spíš nudila, ale od druhé části se to hezky začalo rozjíždět. Určitě si přečtu poslední díl.

26.02.2018 4 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Výborný příběh Fiony a Ewana, velmi se mi líbila a určitě se ke knize vrátím. Těším se na další knihu ze série.

21.02.2018 5 z 5

Ženich z Vysočiny Ženich z Vysočiny Hannah Howell

Moc hezky napsaná od začátku se mi velmi líbila. Jistě se k ní znovu vrátím.

19.02.2018 5 z 5

Nevěsta z Vysočiny Nevěsta z Vysočiny Hannah Howell

Krásný příběh, líbil se mi nápad jak 3 zemani usilují o jednu ženu a ta je stejně přechytračí a vyhraje 3 boje bez kapky krve. Connor a Gillyanne pár, který si rozuměl už od samého začátku jen Gillyanne musela Connorovi otevřít oči, že láska není slabost. Skvěle napsané.

12.12.2017 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Knižka mě moc nenadchla, chvílemi se mi zdálo, že je příběh až moc zdlouhavý. Začátek a konec příběhu pěkný. Určitě bych něco z knihy vypustila. Asi jsem čekala od této knihy trošku víc.

24.11.2017 3 z 5

Vášnivé dobývání Vášnivé dobývání Diana Cosby

Seathanovi chvíli trvalo, než přišel na, že je do Linet zamilovaný. Linet se mi líbila od začátku její myšlení, to že se dokázala postavit i mocnemu zemanovi a našla v něm lásku, rodinu i porozumění. Jsem zvědavá zda se objeví další kniha, když se v misce znovu objevil Patrikův kámen. Příběh byl hezky napsaný dávám 5*,ale předchozí dva díly se mi libily asi o něco více...

18.11.2017 5 z 5

Rytíř z Vysočiny Rytíř z Vysočiny Hannah Howell

Opět skvělý příběh z této série. Cameron krásný a spravedlivý rytíř s kouzlem. Avery chytrá, plná porozumění a lásky.

17.11.2017 5 z 5

Osud z Vysočiny Osud z Vysočiny Hannah Howell

Jedna z mnoha skvělých knih od této autorky, líbil se mi příběh, dva zamilovaní bratři do jedné ženy. Bylo moc hezké zjistit že Maldie není sama a že jí její rodina neodvrhla, její matka s otcem se opravdu moc nevyvedli, ale díky tomu, že jí matka poslala se pomstít a zabít svého otce, poznala muže svého srdce a našla nevlastního bratra. Balfourovi trochu déle trvalo než přišel na to, že nemůže bez Maldie žít. Krásný příběh plný lásky.

30.10.2017 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Příběh Richarda a Julie mě nadchnul, ze začátku mě to moc neoslovilo, ale po začtení skvělé. Líbilo se mi jak se už od mala nesnášeli a přitom v dospělosti je to k sobě přitahovalo jako dva magnety. Tomuto příběhu nic nechybělo, další skvělý příběh ze serie Malory family.

11.09.2017 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Další ze skvělých knih od této autorky. Výborný s román krásným romantickým dějem. Ke knize se jistě vrátím.

06.09.2017 5 z 5

Triumf lásky Triumf lásky Johanna Lindsey

Příjemné pohodové čtení, ale nemohu tuto knihu zařadit mezi nejlepší autorka má i lepší knihy s tou to tématikou. Millisant to až někdy moc přeháněla, Wulfrik je muž se srdcem na pravém místě.

04.09.2017 5 z 5