Ivulik7 Ivulik7 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od knihy jsem očekávala mnohem více a to hlavně proto jak byla propagovaná. Jinak průměrné čtení, nic překvapivého. Ale i přesto dám autorce další šanci s novu knihou.

24.05.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zacala jsem cist od Veroniky a bylo to uzasne cteni. Ani se mi nechtelo odkladat. Melo to uzasny spad. Do Jachyma se mi uz tolik nechtelo, stejny smutny zacatek me nelakal. Nakonec bylo zajimave zjistit pohled chlapa. Po par strankach me ovsem Jachym nudil. Ale zvedavost me premohla a Jachym prekvapil. Docteno a bylo to super.

26.04.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Začátek této knihy byl pro mě nudný a několikrát mě napadlo ji odložit. Odpor byl překonán, ale až úplný závěr mě zaujal. Pro mě to bylo odreagování od detektivek a trileru, což bylo splněno. Jinak forma vyprávění více osobami byla příjemná.

06.04.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Právě jsem dočetla a bylo to úžasné. Celé mě to neskutečně vtáhlo do děje a klidně bych četla další pokračování nové generace.Za mě jedna z nejlepších knih, které mám přečtené. I když jsem ji vzala do ruky z důvodu, že si konečně oddechnu o detektivek, zjistila jsem, že zas tak oddechová není. Má v sobě hodně hlubokých a vážných témat. Přiznám se, že tato kniha mě přinutila se zamyslet nad životem.

18.02.2017 5 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Na autora této knihy jsem četla samé dobré recenze a když jsem v knihovně narazila na knihu Lovec, dychtivě po ni sáhla. Bohužel celou první půlku mě přemáhal pocit, že tohle mě nebera a zápasila s odložením. Nakonec se to zlomilo a dočteno. Upřímně říkám, že to není šálek mé kávy. Děj a příběh zajímaví ale zbytečně se to táhlo. Konec byl ovšem překvapivý. V hodnocení této knihy nemám úplně jasno. Možná se nechávám příliš ovlivnit recenzí druhých. Za mě tedy tři hvězdy. Prozatím se ovšem na další jeho tvorbu nechystám.

28.11.2016 3 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Oddechový detektivní případ se zajímavou zápletkou. Posledních 100 stran jsem přečetla jedním dechem. Spisovatelka ve mě vzbudila zájem se někdy na podobné místo podívat. Určitě si přečtu i další její knihu.

31.10.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Knížka mě vtáhla do podzemí a nepustila dokud nebyla předčtená. V poslední době opravdu jedna z nejlepších knih.

12.09.2016 5 z 5