Ivulik7

Hodnocení

06.09.2021

Každý den je nový začátek

Každý den je nový začátek (2018, Jarmila Mandžuková)


18.04.2021

Heřmánkové údolí

Heřmánkové údolí (2012, H. M. Körnerová (pseudonym))


12.02.2021

Šikmý kostel

Šikmý kostel (2020, Karin Lednická)


17.01.2021

Porodní sestra z Osvětimi

Porodní sestra z Osvětimi (2020, Magda Knedler)


28.10.2020

Sladké zapomínání

Sladké zapomínání (2013, Kristin Harmel)


27.09.2020

Hotýlek

Hotýlek (2015, Alena Mornštajnová)


15.08.2020

Kaštánek

Kaštánek (2019, Søren Sveistrup)


01.08.2020

Osvětimský orchestr

Osvětimský orchestr (2020, F. Fénelon (pseudonym))


16.06.2020

Tiché roky

Tiché roky (2019, Alena Mornštajnová)


04.06.2020

Román pro ženy

Román pro ženy (2001, Michal Viewegh)


18.05.2020

Ženu ani květinou...

Ženu ani květinou... (2004, S. Monyová (pseudonym))


18.05.2020

Cilčina cesta

Cilčina cesta (2019, Heather Morris)


13.05.2020

Fotograf z Osvětimi

Fotograf z Osvětimi (2016, Maurizio Onnis)


07.05.2020

Opiju tě rohlíkem

Opiju tě rohlíkem (2006, S. Monyová (pseudonym))


04.05.2020

Kavárna v Kodani

Kavárna v Kodani (2018, Julie Caplin)


03.05.2020

Plyš

Plyš (2006, Michal Hvorecký)
odpad!


20.04.2020

Toskánské dítě

Toskánské dítě (2019, Rhys Bowen)


15.03.2020

Tatér z Osvětimi

Tatér z Osvětimi (2018, Heather Morris)


23.02.2020

Slepá mapa

Slepá mapa (2018, Alena Mornštajnová)


29.01.2020

Chlapec na dřevěné bedně

Chlapec na dřevěné bedně (2013, Leon Leyson)


26.01.2020

Panský dům

Panský dům (2017, Anne Jacobs)


18.01.2020

Z lodiček do holin

Z lodiček do holin (2011, Marcela Mlynářová)


11.01.2020

Svobodomyslná

Svobodomyslná (2019, Kateřina Lieskovská)


05.01.2020

Loutkář z ghetta

Loutkář z ghetta (2013, Eva Weaver)


28.12.2019

Osvětimská ukolébavka

Osvětimská ukolébavka (2019, Mario Escobar)


17.08.2019

Za sny

Za sny (2018, Karin Krajčo Babinská)


16.08.2019

Chladnokrevně

Chladnokrevně (2018, Robert Bryndza)


29.07.2019

Do posledního dechu

Do posledního dechu (2018, Robert Bryndza)


01.07.2019

Vyhnání Gerty Schnirch

Vyhnání Gerty Schnirch (2009, Kateřina Tučková)


14.05.2019

MY 2

MY 2 (2014, Radka Denemarková)


06.05.2019

Temné hlubiny

Temné hlubiny (2017, Robert Bryndza)


01.05.2019

Oživlý kámen

Oživlý kámen (2016, Louise Penny)


22.04.2019

Nejlepší víkend

Nejlepší víkend (2018, Patrik Hartl)


06.01.2019

Prostor pro duši

Prostor pro duši (2018, Vlastina Svátková)


13.11.2018

Mořská panna

Mořská panna (2012, Camilla Läckberg)


03.09.2018

Hana

Hana (2017, Alena Mornštajnová)


03.09.2018

Andělíčkářka

Andělíčkářka (2014, Camilla Läckberg)


06.08.2018

Tma

Tma (2016, Bernard Minier)


07.07.2018

Kruh

Kruh (2015, Bernard Minier)


07.05.2018

Do vody

Do vody (2017, Paula Hawkins)
odpad!


1