Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Děsu plný dům Děsu plný dům James Preller

Děsu plný příběh nás pohltil při čtení všechny. Hlavně se natočit před zrcadlem, co když je Krvavá Mary zrovna u nás doma?

04.08.2021 5 z 5

Strážce klíče Strážce klíče Sue Bentley

Hezké čtení před spaním pro malé milovníky zvířátek, kouzel a dobrodružství.

04.08.2021 4 z 5

My Little Pony - Velká kniha pohádek My Little Pony - Velká kniha pohádek kolektiv autorů

Dceřina oblíbená kniha. Četli jsme opakovaně.

02.08.2021 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Netušila jsem, že se mi ti bude až tak líbit. Elizabeth jsem si hned oblíbila. A Darcy? Waw. Tolik jsem jim fandila.
A i když nejsem fanda filmů, ta tento se asi i kouknu.

01.08.2021 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Ti dva mě štvou i baví. Těším se až celou sérii dočtu, ale vím, že mi budou chybět.
V tomto díle se konečně povede se Gideonovi trochu otevřít. Je to pro něj těžké a kdyby nedostal nůž na krk, asi by se k tomu ani neodhodlal.
Jsem zvědavá co je čeká v posledním díle (tedy krom plánované svatby) :-)

06.07.2021 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Kniha se čte neskutečně rychle. Hlavní hrdinové mě moc baví. Jen bych už konečně chtěla nahlédnout i do Gideonovi minulosti. Stále nevím co přesně se mu v hlavě děje a to mě štve. Tak snad už v příštím díle, na který se hned váhám.

28.06.2021 4 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Moje srdcová záležitost. Divadelní představení s Miroslavem Donutilem jsem viděla třikrát nazivo a několikrát v televizi a pokaždé jsem si to užila. Stejně tak jsme si užila tuto knihu.

14.06.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.

14.06.2021 5 z 5

Sněhurka na zámku - Jak se bydlí v pohádce Sněhurka na zámku - Jak se bydlí v pohádce neznámý - neuveden

Originální tvar knížky a pěkné ilustrace. Pohádka je sice dost zkrácená, ale to před spaním ani tolik nevadí.

14.06.2021 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

I druhý díl mě bavil. Konečně se dozvídáme více o Gideonovi. Jen ten konec, to jsem nečekala. Hned jsem musela začít číst třetí díl :-)

01.06.2021 4 z 5

Šelmy- kniha s prostorovými modely zvířat Šelmy- kniha s prostorovými modely zvířat Alice Burdett

Trojrozměrné pohyblivé obrázky skvěle doplňují zajímavosti o kočičích predátorech.
Děti se dočetli kde žijí, co loví, jak velcí jsou lvi, gepardi, tygři, levharti, karakalové a pumy.
Zábavná kniha pro malé čtenáře a menší posluchače.

20.05.2021 5 z 5

Dobrodružství veverky Zrzečky Dobrodružství veverky Zrzečky Josef Zeman

Jako malá jsem Zrzečku milovala. O to víc jsem ráda, že si získala i srdíčka mých děti.

13.05.2021 5 z 5

Pomsta červené mumie Pomsta červené mumie Thomas Brezina

Čtení se synem jsme si užili. Už se těšíme na další dobrodružství slavné čtyřky.

13.05.2021 4 z 5

Říkadla, písničky a hádanky Říkadla, písničky a hádanky Karel Jaromír Erben

Oblíbená kniha mého dětství si získala srdíčka i mých dětí.

13.05.2021 5 z 5

Motýl pro tebe Motýl pro tebe Milena Lukešová

Nijak výrazně mě kniha neoslovila, ale dceru bavila.

25.04.2021 3 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Naše oblíbená pohádka.

25.04.2021 5 z 5

O rybářovi a jeho ženě O rybářovi a jeho ženě Karen Baicker

Všechny pohádky z této edice nas mic baví.

25.04.2021 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Špatná kniha to nebyla, ale něco tomu chybělo. Nebo možná přebývalo. Přišlo mi, že v kuchyni tráví minimálně 20 hodin denně, 3 hodinky spánku a ještě čas strávený s Leem. Roxi toho zvládá opravdu dost :-)
A některé recepty by mě docela zajímaly :-)

25.04.2021 3 z 5

Červená karkulka Červená karkulka Anna Milbourne

Milujeme tyto pohádky. Zpracování knihy nás moc baví.

22.04.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Moje první seznámení s touto autorkou, a věřím že ne poslední. Velmi čtivě napsané. Dost humoru, který mě rozesmál i nahlas. Hunterovi výlety do minulosti mě bavili. Byla jaem děsně zvědavá co se z toho vyvrbí a byla jsem opravdu překvapená. Všechny postavy byli sympatické, samozřejmě krom Garretta. Izzy je skvělá.
A ta anotace... to je jak k filmu (ten je taky vždy jiný než kniha) :-)

12.04.2021 5 z 5