Děsu plný dům

Seznamte se s Liamem Finnem, který se právě se svým otcem a sestrou přestěhoval do nového domu. Avšak i když tento starý dům vypadá prázdný, není. Je tu Krvavá Mary – byla vyvolaná ze smrti a teď umírá touhou mluvit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288348/desu-plny-dum-Ur7-288348.jpg 3.717

Hororové příběhy (1.)

Scary Tales 1: Home Sweet Horror (2013)

Horory, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art

Dobročtenářka
01.12.2017

Knížku jsem přečetla přesně za dvacetjedna minut.
Zpracování je výborné a jako čtení například do vlaku,autobusu či prostě když nemůžete usnou myslím,že úplně ideální.Rozhodně doporučuji přečíst.
Knížka je hodně ilustrovaná a je tam více ilustrací než textu.

Saša2009
01.04.2017

Dům byl opravdu děsivý hlavně Krvavá Mary. Jsem rád, že to přežili.

eraserhead
24.09.2016

No, myslím si, že informativní věkovou hrnici mohli klidně i o tři roky snížit. Klukovi bylo nedávno sedm, nepřišlo mu to skoro vůbec strašidelné. A i já si myslím, že by to snesli i (hlavně) mladší ročníky. Pro devítileté už to musí být hrozně jednoduchá a prostá zívačka. Hodně parádní na knize jsou ilustrace a celkově grafické zpracování. Jako jedno z prvních setkání a seznámení mladého človíčka se strašidelným a horrorovým žánrev obecně slušná práce. I když je možná fakt, že předbíhání formy nad obsahem je trochu škoda.

anoti
26.07.2016

Mám ráda horory, pospíchala jsem a když jsem viděla knížku"hororové příběhy"tak jsem si ji na netu(bohužel)koupila...bohužel jen proto,že je to určeno pro 9-13leté děti.To už mi dávno není, ale když už jsem za ní dala peníze přečetla jsem jí a musím říct,že být mládě, určitě bych si koupila a těšila se na každý další díl těchto povídek.Je to lehké, odpočinkové čtení a i mě se to líbilo :-)

hororové povídky

James Preller