IvanaB IvanaB komentáře u knih

Kráska a geek: Jak Sam přestal být mimo Kráska a geek: Jak Sam přestal být mimo Melissa Keil

Smála jsem se nahlas (koupě lístků na ples), oddychovka, líbilo se mi to.

18.07.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečteno za TŘI! hodiny. Začátek pomalejší, vadil mi přístup hrdinky, ale pak by nebyla zápletka, že... :-)

13.07.2019 5 z 5

Mandľovník Mandľovník Michelle Cohen Corasanti

Tak nevím... moc jednostranné, těžko uvěřitelné, a ten happy end... čekala jsem něco jiného.

13.07.2019 3 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Asi jsem čekala víc... přišlo mi to překombinované, jako by autorku v průběhu psaní něco napadlo a tak to nastavila.

09.07.2019 4 z 5

Sklep Sklep Artur Janoušek

Pro mě po delší době česká detektivka, líbila se mi, dobře se to četlo. Odsýpalo to, žádné dlouhé popisování jako u současných zahraničních.

09.07.2019 4 z 5

Lovcovy zápisky Lovcovy zápisky Ivan Sergejevič Turgeněv

Povinná četba - nic jsem nečekala a byla příjemně překvapená. Moc hezky popisovaná příroda i lidé.

28.08.2018 4 z 5

Náhradní řešení Náhradní řešení Val McDermid

Já tu Val prostě miluju! Přečetla jsem za jeden den.

28.08.2018 5 z 5

Moucha Moucha Patricia Cornwell

Na rozdíl od předchozích tohle bylo pro mě zklamání.

20.01.2018 2 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Dočteno, a že mi to dalo zabrat. Za mě teda asi nejhorší díl ze série, šest set stran utrpení. Do půlky čekáme, jestli se Harry vrátí a ... aleluja, vrátil se. Rozvláčné, zbytečně zamotané, třeba ta studentka... A jako vždy dvakrát nesprávná stopa, ale napotřetí už se trefíme. A zase nechce ten padouch nic menšího, než ublížit Harryho blízkým... Závěr se svatbou, tak ten dílo dokonal. No a otevřený konec, máme se na co těšit, horší to snad už být nemůže. Aspoň že přestal chlastat :-)

02.10.2017 2 z 5

Jediný den Jediný den Martin Baltscheit

Tak já na konci měla slzy v očích. Moc se mi to líbilo, ale nevím, nakolik se to bude líbit dětem, jak to budou chápat.

28.09.2017 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Příběh na pět hvězd, ale zpracování... špatně se mi to četlo, taková slohová práce, souhlasím s JamesemF29.

28.09.2017

Spálené vzpomínky Spálené vzpomínky Val McDermid

Val opět nezklamala. Přečteno za jeden den. V Pomstě mě na Carol vadila její reakce, tak jsem byla zvědavá, co bude dál. A dobré :-)

Pomsta Pomsta Val McDermid

Nezklamala, nezklamala. I když až moc chytrý zločinec :-)

Unesená Unesená Mo Hayder

Pro mě asi nejlepší díl, Na Cafferyho už jsem si zvykla, ale Blecha mi leze na nervy a nevidím smysl v Chodícím muži. Ale těším se na další díly, čtu popořadě :-)

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

No... prý nejlepší ze série... nevím, mně to přišlo až překombinované.

28.09.2017 4 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Nečekala jsem, že se budu smát nahlas. Za mě super, nejlepší z Bobků a Lejn :-)

31.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno za necelé tři hodiny, ufff, psycho. Někde v půlce jsem se nadechla a vydechla u posledních řádků :-) I když samozřejmě prvotně mě štvalo, jak si ho mohla vzít po třech měsících, dát mu prachy, svěřit sestru... no, bez toho by nebyly tyhle příběhy, že :-)

20.08.2017 5 z 5

Ztracený symbol - Speciální obrazové vydání Ztracený symbol - Speciální obrazové vydání Dan Brown

Po předchozích knížkách trochu zklamání. Místy hodně rozvláčné a zdlouhavé, někde jsem se v informacích ztrácela, chvíli mi to připomínalo Lovce pokladů, závěr sice gradoval, ale pak se tak nějak rozplynul... Číst se to dalo, ale určitě to nedám znovu. A obrázky mě spíš rozptylovaly.

20.08.2017 3 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Slabší díl, moc jsem nepochopila Chodícího muže, Blecha mi začíná být nesympatická, zbytečná zápletka s bratrem.. Další díky budou určitě zase dobré :-)

04.06.2017 4 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Africká tematika mě moc nenadchla, pomalejší rozjezd, ale závěr jsem ani nedýchala. Jen mi začíná vadit ta Jackova rozpolcenost nebo jak to nazvat. Jsem zvědavá, jak se bude postava vyvíjet dál.

04.06.2017 4 z 5