hojchna hojchna komentáře u knih

Na dosah Na dosah Barbara Delinsky

Dobrá kniha, začátek se četl skoro sám, jen konec mi přišel trošku unavenější,..

23.12.2012 4 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Velmi čtivá kniha, s překvapivým koncem :o)

11.12.2012 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Tato kniha nikdy nezklame.. Film jsem viděla dříve než jsem se dostala ke knize, překvapil mě odlišný konec, ale i tak se ke knize ráda vracím..

29.11.2012 5 z 5

Dlouho po půlnoci Dlouho po půlnoci Iris Johansen

Napínavé čtení.. od knížky jsem se téměř neodtrhla, jak mě zaujala..

11.11.2012 5 z 5

Obejmi mě, lásko Obejmi mě, lásko Šárka Jínová

Já nevim... Mamka mi knihu doporučila, že se jí moc líbila, ať si ji taky přečtu. Kniha má něco přes 120 stran, přijde mi, že dané téma, ma které je napsaná mohla být klidně víc podrobnější, chybí mi tam ta "omáčka" kolem. Víc upřednostňuji knížky třeba o 200 stránkách, čtivé a dá se říct i podrobné, tato mi přišla taková osekaná..

07.11.2012 3 z 5

Vinice Vinice Barbara Delinsky

Moje první kniha od Barbary Delinsky. Čtivá, zajímavý příběh, očekávaný konec :o)

04.11.2012 4 z 5

Šumava Šumava Ivo Paulík

Šikovná přehledná knížka s tipy na výlety, jenom asi u 2 výletů mi neseděly výškové grafy, které tam jsou uvedeny.

22.10.2012 4 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Už jsem od Nory Roberts četla lepší dílka..

15.10.2012 4 z 5

Proč muži neposlouchají ...a nedokážou dělat více věcí současně Proč muži neposlouchají ...a nedokážou dělat více věcí současně Allan Pease

Pro mě, jako pro ženu, byl tento díl trochu zajímavější..

11.10.2012 4 z 5

Proč ženy neumí číst v mapách... a neustále mluví Proč ženy neumí číst v mapách... a neustále mluví Allan Pease

Malinká knížka plná moudrostí, akorát do kabelky na cesty :)

11.10.2012 4 z 5

Jed věčného mládí Jed věčného mládí Nancy Fisher

Zajímavé čtení.. Do děje se lehce dostanete a od knížky se už neodtrhnete..

01.10.2012 4 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Takhle knížka se dá za jeden den krásně přečíst, ani se od toho neodtrhnete :)

25.09.2012 5 z 5

Neposkvrněné početí Neposkvrněné početí Anna Hessová

Tyhle konce.. ach jo, to je pomalu ještě na pokračování :)

25.09.2012 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.. už se těším, až si přečtu pokračování..

18.09.2012 5 z 5

Génius Zdeněk Svěrák Génius Zdeněk Svěrák Dana Čermáková

Zdeňka Svěráka mám ráda, ale tahle knížka mě moc nenadchla.. Když to shrnu, je tam až dost "rozhovorů" z časopisů, přehled Cimrmanových her, Svěrákových filmů.. Taková celkem o všem a o ničem.. Dalo mi to, abych ji vůbec dočetla..

18.09.2012 2 z 5

V pondělí a ve čtvrtek V pondělí a ve čtvrtek Táňa Kubátová

Oddechovka, u které člověk už předem ví, jak dopadne..

11.09.2012 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tato kniha by se měla povinně číst ve školách..

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

Velmi čtivá knížka...

08.09.2012 4 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Je až k neuvěření, co všechno se může stát. Knížku jsem si v knihovně půjčila "omylem", doma jsem mrkla doprostřed a po přečtení asi dvou stránek jsem myslela, že ji ani číst nebudu.. Nakonec jsem ji během noci přečetla, husinu jsem měla snad celou dobu..

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, četla jsem ji několikrát a ještě určitě budu ..