Obejmi mě, lásko

Obejmi mě, lásko https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41544/obejmi-me-lasko-41544.jpg 4 17 8

Osud bývá mnohdy krutý a je s podivem, že si pro své rejdy často vybírá ty relativně slabé a bezmocné Danka, dívka z dětského domova, která se teprve v den své plnoletosti dozvídá, že není sirotek, jak si myslela, ale že má matku, která někde žije, je osudem strašně poznamenaná. Až se nechce věřit, co všechno zlé ji potkalo. Na krátkých osmnáct let jetoho až příliš. Režisérem byl ale sám život Danka se právem ptá: jak se mohlo stát, že mě nechctěli, že mě tady odložili? Právem křičí: ale já měla přece nárok na vaši lásku Má se pustit do hledání takové matky, která se jí hned po porodu zbavila? Co horšího může ještě odhalit? Skutečný příběh, který před lety díky všetečnému novináři rozčeřil hladinu poklidných vod morálky Čechů, se otevírá znovu, tentokrát ne s cílem honit se za senzací, ale pokusit se vyrovnat s osudem, uzavřít jednu kapitolu života, aby hlavní hrdinka mohla otevřít novou, krásnější, laskavější. Držíme palce. ... celý text

warca
08.07.2021 2 z 5

Za mě teda velmi nepovedené provedení. Příběh sám o sobě dost odstrašující, ale styl psaní mi absolutně nevyhovoval. Jakoby někdo ne příliš poutavým a trochu krkolomným stylem převypravoval příběh. A to velmi stručně. Postavy mdlé. Nestihla jsem dočíst, ale vůbec mě to netrápí. Možná jsem i ráda.

Zlatinka.Emilly
13.12.2018 5 z 5

Pěkný příběh, takový lidský, nic násilného. Čtenář si může připomenout, jak falešný může člověk být a kniha dává podnět k přemýšlení nad životem. Nikdy nepodepisuj doklad, který jsi předtím pořádně nepřečetl, nejlépe přečíst dvakrát, třikrát … ne každý může mít to štěstí, jako měla Dana. Mezilidské vztahy dokáží někomu zničit celý život, ale jak vidno, i na tom se dá postavit nový život.

JancaMia
22.09.2018 4 z 5

Hlavní hrdinka měla štěstí na "pohádkovou babičku" ale i tu jí osud po krátké době vezme, Danka bohužel nemá mnoho životních zkušeností a tak jí potká pár nepěkných věcí ale ve výsledku vše dopadne tak jak má , jako v každé pohádce kde dobro zvítězí nad zlem ..

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, romantická kniha, vřele doporučuji!!

baral
05.10.2015 4 z 5

Mám ráda tento žánr,moc se mi kniha líbila.

1v8na
29.08.2014 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil, byl pěkný a napínavý.

sissi2002
25.02.2014 5 z 5

Krásná knížka, zajímavá.

hojchna
07.11.2012 3 z 5

Já nevim... Mamka mi knihu doporučila, že se jí moc líbila, ať si ji taky přečtu. Kniha má něco přes 120 stran, přijde mi, že dané téma, ma které je napsaná mohla být klidně víc podrobnější, chybí mi tam ta "omáčka" kolem. Víc upřednostňuji knížky třeba o 200 stránkách, čtivé a dá se říct i podrobné, tato mi přišla taková osekaná..

Šárka Jínová
česká, 1967
2008  69%Letní láska
2008  65%Vůně první lásky
2009  85%Obejmi mě, lásko
2008  77%Princové se nežení s Popelkami
2008  85%Za tvou lásku díky!

Kniha Obejmi mě, lásko je v