hexe hexe komentáře u knih

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opravdu jsem se zasmala, vtipna Emily, hlavni hrdinka z bohate rodiny. Po dvou predchozich dilech malinko nudnejsi, ale i tak nechybelo napeti, humor , zapletka. Konec trosko zklamal, na muj vkus rychle ukoncelo bez emoci, skoda ale trilogii doporucuji mam rada styl psani autorky, zadne zbytecne okecavani, nenasilne a poutave.

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Opet velmi poutave cteni autorka proste vi jak na to.
Krehke divky, velci morousove, mocni italove a drsni ochranari. Kdo by se nebavil? Zapletka byvale policistky a syna velke mafianske rodiny, pekna zapletka a napeti. Nemohu nic vytknout...mohu jen doporucit.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Velmi povedeny roman, nechybi napeti, humor i trochu te kriminality z podsveti. Cetla jsem celou radu a opravdu moc povedene. Velmi hezky napsane, libi se mi stil psani, cte se to snadno a tak vas to pohlti ze musite docist do konce. Doporucuji.

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Prumerne cteni, ani neurazi ani moc nenadchne, neni to spatny pribeh, hlavni hrdinka je vtipna zena bojujici s narocnou rodinou, a sousedem ktery nechce byt pouhym kamaradem.
Hlavni hrdinka ma za zady skvelou babicku, uplne jsem si ji zamilovala, a trocha sexu se sousedem to prece neni na skodu. Pokud chcete knizku do postele pred spanim, pak si ji urcite prectete.
Konec nebyl nejak neocekavany, ale i tak slusne napsane.

25.01.2016 3 z 5

India Place India Place Samantha Young

Pohodove cteni, styl psani se mi libi mam rada tuto autorku, ctu kazdou z jejich knih ale tentokrat mi autorka vyrazila dech. Je malo knih u kterych bych sve emoce prilis prozivala...u tehle jsem si pekne pobrecela. Dekuju za tuhle knihu zatim nejlepsi od teto autorky, presto ze vsechny mam moc rada. Doporucuji!

25.01.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Bomba, musim uznat ze se spisovatelkam tato kniha opravdu povedla. Vtipne, sproste, malinko perverzni a pritom poutave cteni. Cetla jsem ji jednim dechem a odmitla odlozit dokud nebyl konec. Takze, pokud se chcete pobavit a mate den volny, do toho mohu jen doporucit ... po bastardovi opet povedeny roman.

25.01.2016 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Myslim ze vsem od zacatku je jasne ze pratelsky vztah se posune dal a to do loznice:) Tim nechci naznacit , ze vztah mezi prateli musi zakonite koncit posteli.. Z meho pohledu nebyla kniha spatna libil se mi dialog hlavnich postav a to , ze autorka dala moznost napravit reputaci neodolatelnemu devkari. Olivie je mlada slecna ktera veri od zacatku v neco vic nez jen obeti nejlepsiho pritele, malo zkusena a nejista svou postavou... a presto mu navrhne sex? Skoda konce ktery se mi vubec nelibil, na nedelni odpoledne prijemne cteni ale hit to opravdu neni. Prumerna knizka s lehkym prubehem bez zapletky s pekne popsanym pratelskym vztahem a lehkou vulgaritou.

30.10.2015 3 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Poutave cteni prvnich 300 stranek. Pribeh 16 lete divky ktetou vlastni otec proda "za praci" do Dubaje. Turbulentni cesta za stestim mladeho devcete ktere je znasilnene, vymenene za alkohol, prodane v drazbe a bito... Dobro vitezi nad zlem, a zlo je potrestano, trochu pohadkove konec na muj vkus preslazeny. Chapu, ze 16lete divky maji pohadkovou lasku ale v zivote jde vse trochu jinak... zlo v nasich pomerech spise vitezi :) Nicmene kniha je ctiva, necekane zvraty, a dej ve kterem se opravdu neco deje a nectete 30 stranek o barve stromu:) Eroticka noc vdaneho devcatka me nudila, konec bych trochu polictila:) ale v celku zabavna knizka na dlouhe vecery.

26.10.2015 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Sprosta slova, kleni, napadity sex snad vsude kde se da, nenavist mezi zenou a muzem...jak ze zivota. Proste kniha u ktere zenu napadne jedine ano, ja chci taky:) bez servitek napsany roman, s radnou spetkou vtipu. A co vic je napsan i z pohledu muze, kde jsem si rikala jak realne autorky vystihly myslenky chlapu:)
Nelituji, uverila jsem recenzim ctenarek a celou radu si koupila. S chuti se vrhnu na dalsi dil.

06.03.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Druhy dil Barvy lasky neni o nic horsi nez prvni dil presto v prvnim dile se mi zdal dej daleko zajimavejsi. Pokracovani zacina hned "bitkou" prave kvuli hlavni hrdince. Coz me velmi upoutalo takovy zacatek jsem po otevrenem konci v prvnim dile ani necekala. Pak dej trochu opadl. Presto autorka proste umi psat:) nechybi
Opet eroticke sceny trosku mene napadite nez v prvnim dile, ale zde se autotka trochu odvazala a neboji se tvrdsich slov( nic extremniho) nechybi ani poutavy konec skoda ze se dal predpokladat ale taky pekne. Vcelku vyborne cteni autorka nezklamala, za me pokracovani prvniho dilu ve srovnani v s predchozi
Knihou malinko slabsi. Opet mohu doporucit cte se to jednim dechem :)

03.03.2015 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Mohu opravdu jen doporucit. Knizku jsem precetla behem dnesniho dne nemohla jsem se odtrhnout. Velmi poutavy pribeh prvniho dilu a hned se vrhnu na dalsi. Eroticke pasaze napadite, styl psani je ctivy nemam co vytknout. Musim uznat ze me dej nadch vic ja 50 odstinu sedi, jednim slovem zajimave cteni nelze nic jineho nez doporucit.

01.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem cetla 2x podruhe po shlednuti filmu ktery me opravdu nadchl. Zpracovani filmove, prvniho dilu bylo snad lepsi nez samotny namet. Co mi vadilo byl styl kterym je kniha napsana zbytecne dlouhy nesmyslny text v nekterych pasazich stale popisujici to same...vysledek o nicem. Trochu pozmenene detaily ve filmu tomu proste dodalo smrnc, humor. Knihu jsem podruhe cetla jen na popud filmu ktery ma otevreny konec a chtela jsem proto navazat na druhy a treti dil. Vlastne nebyt filmu tak uz bych se ke knize nevracela a necetla pokracovani. Co dodat pribeh hlavni hrdinky je vlastne zajimavy nebyt "jednoducheho stylu" a zbytecnych vet o nicem mohla byt kniha opravdovy pozitek.

01.03.2015 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Zacatek byl prijemny sem tam jsem se i zasmala od pulky knizky me to vsak uz prestalo bavit. Dej se dal predpovedet, sex az ke konci knihy, misty jsem uz dej preskakovala. Pro me to neni knizka ktera by me opravdu bavila...

01.03.2015 2 z 5