herotabe53 herotabe53 komentáře u knih

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Nevím, asi jsem z té knížky zklamaná. Přijde mi to trochu nereálné, ale to je jen můj názor:).
Asi fajn knížka, když někdo chce zavzpomínat na středoškolská léta:)

27.04.2013

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Jo, ta knížka se mi hodně líbila. Ikdyž jsem ty první 2nečetla, snadno jsem se vpravila do děje.
Napínavé, neočekávané, jo fajn..

12.03.2013 4 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Knížka byla fajn, velmi čtivá, člověka nutí ji dočíst až do konce na jeden nádech. Na to že má přes 300 stránek, tak jsem ji přečetla asi za 3 dny, a tojsem ještě stíhala chodit do školy! ;-D Nechci ze sebe dělat, kdoví co, ale některá slova bychopravdu nevyslovila.
Moc se mi líbilo, že to bylo o slečně, která je starší než já, ale má podobné problémy atd. Prostě knížka pro pubescenty ;-D. Některé pasáže jsou velice vtipné, to autorce odpřít nemohu .)Doporučuji.

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Povahově si připadám docela stejná, ale..možná zdání klame:)

10.03.2013 3 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Četla jsem ji asi před rokem, možná už je to dýl..a musím se k ní vrátit.

Deváté nebe Deváté nebe Lenka Lanczová

Moc hezká knížka. Zuzka si docela dost vyzkoušela, kvůli jejímu nevlastnímu i vlastnímu otci, prožila zklamání, ale zase našla velkou lásku.

Sonáta pro dvě srdce Sonáta pro dvě srdce Lenka Lanczová

Spousta riskantních situací, spousty napětí, ano to se mi líbí.
Lucka má docela štěstí ;). Pamtuju si, že tu knížku jsem četla o letních prázdninách a byla jsem z ní opravdu nadšená.
Hezky jsem se opalovala a nemyslela na nic jiného, večer jsem zjistila, že jsem si dost slušně spálila záda..;-D

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Drsné, opravdu drsné. Četla jsem to nedávno a..docela s Evou soucítím, myslím, že by se můj otec zachoval stejně, možná hůř.Bůh ví. A vůbec si nejsem jistá, že by se tak mladý kluk chtěl vázat, ale tak..dobrá.

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Určitě doporučuju, je docela chytlavá. "Aneb jak ze sebe udělat anorektičku", místy je to docela kruté.
Třeba když si to někde přečte, tak pochopí, že s ním něco není v pořádku,.

Tak co, holky, co si počnete? Tak co, holky, co si počnete? Eva Michorová

Docela fajn knížka s nečekaným koncem. Všechno má rub i líc...
Natálie je vážně fajn a odvážná..

12.02.2013 2 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Zuzana Francková

Daniela to má v životě docela jednoduché - rodiče jsou doktoři.Má peněz tolik, kolik jen zachce, ale má to jeden velký mínus - skoro na ní nemají čas. Jednoho dne potká fotografa, který jí nabídne nafocení fotek..a ona neodmítá.
Na konci knížky jsem ji opravdu litovala, tohle si nezasloužila!
Pro mě to byl malinko drsnější román, ale stál za to.

12.02.2013

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Vážně skvělá knížká plná nečekaných zvratů..:)

19.01.2013 4 z 5

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Docela fajn knížka, která prochází životem 2slečen, které jsou docela dost odlišné. Obě si občas natlučou, kvůli lásce, ale i přesto na lásku nezanevřou.

19.01.2013 3 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Řekla bych, že tahle knížka byla trochu slabší. Ničím mě extra neuchvátila, zezačátku docela problém se začíst. Nevím, jestli to je ovlivněno příběhem nebo mým soukromým životem. Když se člověk nudí, tak se to dá i číst.

19.01.2013 2 z 5

Zpověď jednoho děvčete Zpověď jednoho děvčete Alžbeta Hulová

Knížka je velmi zajímavá. Člověk se vcelku snadno dostane do děje. Pro dlouhé zimní večery fajn. Není to nijak přeslazený román, má spíše trpkou chuť. Obduvuji Nelu, že to tak všechno zvládla. Možná se k ní někdy, až bude čas a nálada, vrátím. Poslední komentář ke knize..všechno má rub a líc.

19.01.2013

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

Jo, je to fajn knížka. Hrdinka je odvážná..já bych tohle asi nedokázala.

07.01.2013 4 z 5

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Trochu špatný konec..
Žádná chlap není úplně bez chybky. Svou jednu velkou chybu má i Aleš..Ale to se dozví Natálie až docela pozdě.
Tím jak mu chce pomoct se akorát dostane do maléru..
Ale..každý si zaslouží pár chvilek lásky.

03.01.2013 4 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Hlavní hrdinka měla neuvěřitelné štěstí, když toho kluka získala.
A potom neštěstí, když ho ztratila..Měla mu to říct dřív..

03.01.2013 3 z 5

Lucky Luk II. Lucky Luk II. Lenka Lanczová

Vážně skvělá kniha. Lukáš je fajn člověk. Na jeho místě bych opravdu být nechtěla..

03.01.2013

Dobrá adresa Dobrá adresa Zoey Dean

Knížku jsem četla teď nedávno. Je to docela fajn knížka.
Anně jsem opravdu nezáviděla pocit nejistoty, který měla Benem.
Anna mi byla sympatická, bylo to příjemné čtení.
Neměla jsem problém se do této knížky začíst.
Doporučuji.

03.01.2013