herotabe53 herotabe53 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Přečteno, mám na to referát a vůbec nevím, co jsem si měla odnést.

17.05.2016 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Je to kniha, kterou jsem dala moji mamce k Vánocům a teď jsem se dostala k tomu, abych ji přečetla.. Moc me neoslovila, pokračování číst nebudu. Ke čtení jsem se musela nutit.

17.05.2016 2 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Kniha se mi líbila, ale ten začátek je bohužel poměrně zdlouhavý. Bude patřit mezi mé díla k maturitě. Velice hezká maturitní četba. Určitě ještě někdy přečtu.

17.05.2016 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba a tak si nejsem úplně jistá, jak ji hodnotit.
Nebylo to rozhodně nic, co by mě nutilo ji přečíst co nejdříve a občas jsem se do toho musela nutit. Přečteno asi za měsíc..Bavila mě až poslední třetina..Konec nečekaný:)

08.02.2016 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jedna z knih, která mě ani nenadchla ani nezklamala. Čekala jsem od ní trochu víc, ale čtení to bylo příjemné. Je to zimní oddychovka:)

26.01.2016

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Kniha které mě nebavila - možná to je tím, že jsem viděla (několikrát) film a ten se mi líbí.
Čekala jsem něco víc.

08.07.2015 2 z 5

Lázeňská kúra Lázeňská kúra Ivanka Devátá

Knížka, která mě moc nezaujala a četla jsem ji jen protože doma nebylo nic lepšího..

08.07.2015 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pro mě je kniha vážně těžká hodnotit protože mi přijde, že můj názor ovlivňuje modni vlna, která kolem nás přešla. Nazvala bych to naprostou internetovou masáží. Ne vše je v knize reálné, už jen postava hl.hrdinky je velice zvláštní. Od erotického románu asi čekám víc. Amen.:D

24.06.2015 3 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Bohužel musím hodnotit pouze *** protože tato kniha mě moc neoslovila, do čtení jsem se musela poměrně nutit. Zatím nejhorší kniha od této autorky.

24.06.2015 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Moje první kniha od Dana Browna, ze které jsem opravdu nadšená a plánuju si přečíst další!
Není to příliš odpočinková kniha, nutí vás přemýšlet a je napsaná velice poutavým způsobem. Je poměrně silnější, ale myslím, že stojí za přečtení, je podložená spousty fakty a zajímavými informacemi!

15.06.2015 5 z 5

Zpověď divošky Zpověď divošky Jackie Collins

Právě u této knihy jsem si řekla, že nebudu ztrácet čas knihami, které mě neobohatí. Číst si o rozmazlené náctileté dívence mě na prvních 120 stranách nezajalo, omlouvám se a vracím do knihovny.

15.06.2015 1 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Super knížka, která je podobná knize "Ještě než umřu". Bohužel jsem je četla krátce po sobě a neužila jsem si tuto knížku tolik.

22.05.2015 4 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Až moc předpovídatelné...

01.05.2015 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jeden z knih četby, kterou si plánuji dát k maturitě - a překvapivě dobře se četla! :)

29.04.2015 4 z 5

Sněženky Sněženky A. D. Miller

Kniha mě bohužel nepřesvědčila o své kvalitě, koupila jsem si jí asi za 20Kč v Levných knihách, ale i tak jsem cekala více.

07.04.2015 2 z 5

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Na tuhle knihu jsem narazila v knihovně náhodou, po 2 zkušenostech od MV jsem čekala něco jiného. Překvapilo mě, že to nebylo moc sprosté. Asi se k této knize již nebudu vracet, ale byla fajn. Oddechovka.

03.04.2015 3 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Moc velké příjemné překvapení od J. Austen. Jedna z knih povinné četby, která se dá přečíst a není to moc nudné. Doporučuju:)

22.03.2015

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Málo kdy dávám 5/5, ale tato kniha mě opravdu ohromila a zanechala ve mě jistou stopu. Málo si vážíme toho, co máme, bohužel..

27.02.2015 5 z 5

Newtonův mozek Newtonův mozek Jakub Arbes

10x lepší než Svatý Xaverius, ale každý na to má samozřejmě jiný názor. Je to kniha, která mě donutila přemýšlet o tom, že si přečtu další autorova díla.:)

23.02.2015 3 z 5

Svatý Xaverius Svatý Xaverius Jakub Arbes

Jedna z malá knih, které jsem četla k maturitě a opravdu mě bavila, pro mě 100x lepší než třeba Povídky Malostranské. Začetla jsem se a přečetla ji za jedno odpoledne:). Skvělé romaneto.

23.02.2015 4 z 5