Hra na lásku

Hra na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47960/hra-na-lasku-47960.jpg 4 34 7

Je Daniela Ulrychová opravdu jenom úplně bezcitná bestie, která se baví tím, že přebírá svým kamarádkám kluky aby je, chudáčky, vzápětí znuděně odkopla, anebo je všechno ve skutečnosti trochu jinak? A co se stane, až potká toho pravého a pozná skutečnou lásku? To a ještě mnohé jiné se můžete dočíst v nejnovějším románu své oblíbené autorky.... celý text

Emik87
24.02.2024 3 z 5

Autorka má vždycky zajímavé téma a ne jinak je to v případě této knihy. Příběh mi sice moc nesedí, ale je napsaný dobře a hezky se čte.

Amneris
28.04.2022 4 z 5

Knihy od paní Francové mě moc baví, vždycky dokáže najít zajímavé téma, které čtenáře vtáhne do děje.

nick nick 75
17.06.2018 odpad!

Je to dobrá kniha pro čtenáře od 17 let

Ann98
16.12.2017 5 z 5

Dobře se četla. Nejprve jsem si říkala ANO, je Daniela neskutečná mrcha. Tohle dokáže udělat jen bezcitná bestie. Pak jsem si říkala, že kdyby potkala opravdovou lásku, změní se. Myslím, že tím pravým byl právě Honza. Konec byl přinejmenším trochu drsný. Tohle si Daniela přece jen nezasloužila, bylo mi jí neskutečně líto.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Velmi čtivá kniha. Líbila se mi od začátku do konce.

1v8na
21.08.2014 5 z 5

spoiler - Obdivuji tu holku, že ačkoliv se dozví, že její láska je psychicky úplně mimo, tak přesto bojuje dál, nejen za sebe, ale i za něj. Já bych to nedokázala

herotabe53
12.02.2013

Daniela to má v životě docela jednoduché - rodiče jsou doktoři.Má peněz tolik, kolik jen zachce, ale má to jeden velký mínus - skoro na ní nemají čas. Jednoho dne potká fotografa, který jí nabídne nafocení fotek..a ona neodmítá.
Na konci knížky jsem ji opravdu litovala, tohle si nezasloužila!
Pro mě to byl malinko drsnější román, ale stál za to.

Zuzana Francková
česká, 1951