havrmoni havrmoni komentáře u knih

Všechny moje touhy Všechny moje touhy Alessandra Torre

Musím přiznat, že se mi líbily kapitoly s Wesleym a pohled Cashe. Emma si moje sympatie získávala jen velmi pomalu a svět influencerů a těchto reality ( všichni v jednom domě) je mi na hony vzdálen. Nebyio to špatné, je tu spousta věcí k zamyšlení, ale mě to moc nesedlo.

19.06.2024 3 z 5

Poslední tanec Poslední tanec Nicole Böhm

Jelikož tenhle díl vyšel za hooodně dlouhou dobu, tak jsem samozřejmě přečetla znova první díl a pak teprve tento. Musím říci, že se mi tahle série zamlouvá a líbí čím dál víc. Mám ráda muziku, takže téma zpěv a tanec mě baví. Do toho vztahy, ať už romantické nebo vztah otec- dcera, kamarádské. Láska k člověku, k tanci. To vše tam najdete a já už se strašně těším na Ethana. Jen doufám, že ne až za rok.
A taky doufám, že bude nějaký díl o Bradleym, líbí se mi a tady mi ho bylo docela líto.

18.06.2024 5 z 5

Budoucí paní Russoová Budoucí paní Russoová Jana Aston

(SPOILER) To bylo rychlé čtení. Romanci s nulovou přitažlivostí nebo jiskřením mezi hrdiny jsem ještě nečetla. Možná pohled Warena by tomu dodal na čtivosti. Myšlenky a monology a vůbec jednání hrdinky byli nad moje síly. Nemám nic proti ztřeštěným a nervózně ukecaným ženám, ale tohle byla fakt blbosti plácající puberťačka a ne sedmadvaceti letá ženská. Nejlepší byl Miller, který ač puberťák měl více rozumu než ona. Bohužel mě snad tentokrát nejvíc zajímala ta její práce a všechno to okolo místo hlavní dvojice. Velké zklamání a že já nemám v tomto žánru vysokou laťku.

15.06.2024 2 z 5

Ochránce v pokušení Ochránce v pokušení Jennifer L. Armentrout

To nejlepší na konec.

14.06.2024 5 z 5

Nejlepší omyl mého života Nejlepší omyl mého života T. Gephart

Příjemná romantika. Trochu mě rozčilovala Zara. Ty její protichůdné myšlenky a jednání mi fakt lezly na nervy. Jinak ostatní postavy a hlavně Lincoln byly fajn.

13.06.2024 4 z 5

Drzý návrh Drzý návrh Nicole Snow

Tak mě se to zpočátku moc líbilo. Mám ráda pomalé sbližování a škádlení. Pak mi bohužel přišlo, že to Dakota už s tím rýpáním přehání. Pak tedy nějaká ta překážka, drama nebo jak to pojmenovat a následuje sladký konec. Nic proti, je tam romantika a všechno to ostatní, ale nějak se to táhlo.

11.06.2024 3 z 5

Láska zrozená ve lži Láska zrozená ve lži Lexi Ryan

To bylo pěkné čtení. Romantika jak blázen.

07.06.2024 5 z 5

Druhá šance na polibek Druhá šance na polibek Ella Maise

Já tohle pomalé sbližování mám ráda. Alespoň se tam děje i něco jiného a jinde než v posteli.

06.06.2024 5 z 5

Navěky Navěky J. R. Ward (p)

(SPOILER) Xhex a John to je důvod 3* . Čekala jsem spíše propojení s vlkany a Callumem( odkaz na Vězeňský tábor) plus možná Xhex přes Bladea. Tohle byla opě bohužel změť prapodivných událostí, které kdyby byly rozvinuté a vysvětlené dávaly by i smysl. Lydia a Daniel ano láska plus nemoc, nic sladkého, ale hlavně se skoro nic nikam neposunulo. Spíše, jak už jsem psala, nové situace a nové otázky. Blade zajímavá postava, jenže vůbec nechápu co autorka zamýšlela tím, že ho nechala zamilovat se do ženy, kterou nemůže mít, když vždy upřednosťoval submisivní muže. Nedalo mi to a mrkla na recenze posledního dílu. A už teď z toho nejsem nadšená. Odkryla jsem spoilery, páč jsem byla fakt zvědavá a zjistila jsem, že pro spoustu otázek ( situací) není odpoveď a rozřešení ani ve třetím díle. Taky jsem zvědavá jestli vydají 4.díl ? Vězeňského tábora neb autorka ho zařadila jako 22,5 díl v Bratrstvu. Jak už jsem psala u Lassitera, není to ono, ztrácí to náboj a jiskru.

31.05.2024 3 z 5

Lassiter Lassiter J. R. Ward (p)

(SPOILER) Tak kde začít. Lassitera miluju už od Padlých Andělů a kdybych je nečetla asi bych netušila o co jde. Ke spojení těchto dvou sérii naprosto stačil Lassiter nebylo třeba Devin ani Eda a Ada i když toho jsem měla taky ráda. Vůbec, kapitoly s bezduchými jsem jen tak prolétla a nějak to nechápu, proč zase jsou na scéně. 4* za nostalgii a Lassitera. Nechápu proč ten zvrat na konci a už vůbec ne epilog. Proč musel být tak dlouho ukrytý a co autorku vůbec napadlo, že bude pokračovat dětmi. Tohle mohlo být krásné ukončení série. Ono jak už jsem někde psala, tak nejlepší díly byly tak do 15. max 18.dílu. Samozřejmě, že nepřestanu číst, protože další díl je o mém nej bratrovy a jeho dceři, ale už by to mělo skončit, to nejlepší je totiž už pryč. Tohle je prodlužování jakoby z nutnosti a nemá to ty grády jak na začátku.
Nestačila jsem ani uronit slzu, jak jsem z toho všeho byla tak zmatená a nevěřícně jsem třeštila oči na text a říkala si, co mi to s tím Bratrstvem ta Warda dělá.

30.05.2024 4 z 5

Kouzlo lišky Kouzlo lišky Anna Lowe

To nejlepší na konec. Hezká série.

28.05.2024 5 z 5

Láska draka Láska draka Anna Lowe

Další povedený díl.

28.05.2024 5 z 5

Měsíční čarodějky Měsíční čarodějky Elizabeth Briggs

Ty konce a další díl v nedohlednu.

26.05.2024 4 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

Mám chuť znova si přečíst Kulti a Srdcem proti zdi, protože se tu objevují postavy z nich. Maličko to propojila. Jinak opět nádherné čtení. Smála jsem se, ale i plakala. Máme s hrdinkou lecos společné bohužel i to smutné. Více knih od této autorky by to chtělo.

24.05.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

To bylo prostě...no páni...Mám tuhle autorku a její knihy ráda. Mám ráda to pomalé zbližování. To, že se v těch příbězích žije, pracuje. Prostě to vše okolo. Je tam všechno, tím myslím, že na konci není žádná otázka ,,co se dělo? Co on,ona apod. Prostě na konci nemám pocit, že něco zůstalo nedořešeno. A tohle byla pecka. Sice jsem se nad Aurorou usmívala, ale byla mi sympatická. A ten její pan domácí se synem byli k sežrání. Moc se mi to líbilo.

22.05.2024 5 z 5

Gól mého života Gól mého života Kendall Ryan

A zase to klouže na povrchu. Je to škoda, oba byli sympatičtí a bavilo mě to. Jako je to oddychová jednoduchá slaďárna, ale mohlo to jít více rozvinout. Vždyť bylo co, to video nebo co dál s dědou apod. A to platí u celé série.

18.05.2024 4 z 5

Až do konce Až do konce Kendall Ryan

Tak tohle byla opravdu oddechová jednohubka. Škoda, zrovna tohle mohlo jít do hloubky.

17.05.2024 3 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Měla jsem chuť na relaxační a jednoduchou romanťárnu a dostala jsem ji. Já jsem spokojená.

16.05.2024 4 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Tak tohle nebylo špatné zakončení série. Docela mě to i bavilo.

16.05.2024 4 z 5

Kennedy Kennedy Lauren Layne

Romntika jak blázen. Bavilo mě to.

14.05.2024 5 z 5