Poslední tanec přehled

Poslední tanec
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532285/bmid_posledni-tanec-66150f2c57495.jpg 4 5 5

Poslední... série

< 2. díl

Emotivní příběh o lásce a tanci z elektrizujícího New Yorku. Gillian vždy toužila po jediném: stát se tanečnicí. Nyní však zastupuje svého nemocného otce na pozici ředitelky proslulé New York Music & Stage Academy. Zdá se, že její život je naplánovaný a není v něm místo pro velké sny. Jednoho dne jí však cestu zkříží Jaz, mladý pouliční tanečník bez prostředků, ale s neuvěřitelným talentem – a ona si uvědomí, že nikdy není pozdě bojovat za své sny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

One last dance , 2021


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední tanec. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (1)

miloslava3256
09.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Tak tady jsem byla zvědavá, jak celý příběh bude zpracovaný. Námět pro mně nový. Opravdu jsem si lámala hlavu, jak by to mohlo reálně fungovat. Jak se holka zamiluje do kluka z ulice. Vážně netuším jak tyto sféry fungují a o to víc mně zajímalo jak to bude zpracované. Když se příběh točí kolem školy (ikdyž umělecká, ale škola), tak jsem si kladla otázku co Jaz a nějaké základní vzdělání? škoda, že to neproběhlo v nějakém dialogu. Líbila se mi jeho hrdost, a na čem trval, aby ho "nesemlela ulice". Gillian ta zase "zápasila" s bolavou minulostí a bylo fajn, že právě to ji u závěru pomohlo.
Co mně na knize fakt mrzí je konec, moc rychle posunuté a najednou vše "vyřešené". Na to, jak se dočtu jak se s tím jednotlivě popasovaly, co musely ještě vyřešit atd atd. Bylo tam hodně otázek po kterých jsem toužila mít vysvětlené a co nakonec nepřišlo.


Související novinky (1)

Ignis fatuus, Host a další knižní novinky (23. týden)

02.06.2024


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Poslední tanec v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených8x
v Knihotéce72x
v Chystám se číst67x
v Chci si koupit31x
v dalších seznamech2x

Autorovy další knížky

Nicole Böhm
německá, 1974
2022  83%Poslední song
2024  84%Poslední tanec