Hania932 Hania932 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

"Lidé mě děsí"

Tuto knihu jsem si naprosto zamilovala. Úplně mě pohltila. V knize je plno radosti, smutnu, napětí a strachu. Moje drahá Liesel♥ Velmi se mi líbilo vyprávění z pohledu smrti, její pohled na smrt a to jak popisovala barvy. Na tuto knihu jsem četla hodně negativních komentářu že kniha je hloupá, nudná a že příběh nechápal. Je to blbost. Kniha je úžásná, zajímavá a napínavá. Já knihu všem doporučiji! A troufám si říct že lepší knihu jsem nečetla!

16.01.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Další úžasná knížka od Kiery! Krásný příběh. Sirény miluju, a proto mě tento příběh velmi zaujal. Četla jsem hodně negativních komentářů na tuto knihu ale já si knihu zamilovala. Čtivá, romantická, smutná a dramatická. Knížky od Kiery miluju a těším se na další knížku.♥ Za mě dokonalá knížka, doporučuji! :)

01.01.2018 5 z 5

Cizí slovo láska Cizí slovo láska Erin McCahanová

Pro mě bylo asi nejhorší se do knihy začíst. Ze začátku se mi kniha nelíbila, ale já nemám ve zvyku rozečtené knížky odkládat. Tak jsem se do čtení nutila a nakonec se mi knížka zalíbila. Velmi se mi líbilo myšlení Josie. Ale co mi tam chybělo bylo takové seznámení s postavami. Myslím tím vzhledově. Celkově se mi kniha líbila. Ale zklamal mě docela konec hnihy. Naštvalo mě že spisovatelka ten konec "uřízla". Konec byl moc rychlí ( Se Stuem a Josie).
Dobré a docela zábavné čtení. :)

23.12.2017 4 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Hezká knížka. Velmi hezký a fascinující příběh. :)

09.12.2017 4 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Opravdu krásná knížka. Nádherný dívčí román! Tuto knížku jsem přečetla jedním dechem. Velmi mě zaujal příběh Poppy. Líbil se mi její pohled na svět a její myšlení. A Rune byl dokonalý přítel. Rozhodně si knížku přečtu znova. Dokonalý dívčí román pro mladé slečny. Vřele doporučuji!

30.11.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak třetí díl je za mnou a já musím říct že tohle bylo jednoduše DOKONALÉ. Sérii jsem si doslova zamilovala. Knihu jsem přečetla jedním dechem, protože tohle se četlo opravdu samo. Já nemám slov, prototože tahle knížka mi uplně vyrazila dech. Celý příběh byl hezký, zajímavý a hlavně dokonalý. I když jsem tušila jak to nakonec dopadne, ale i tak jsem byla překvapená. Dozvěděla jsem se plno věcí, bylo tam plno chvílí kdy jsem něvědala co na to říct. Bylo tam plno ztrát a upřímně mě to dojalo. A konec? To bylo přímo nepopsatelné a já měla nervy uplně v háji. I když je to hodně "princeznovské", ale i tak jsem z toho nadšená!
Naprosto boží série! Tohle si prostě musíte přečíst! Já si sérii určitě přečtu znova♥ Doporučuji!

09.09.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Když jsem do toho šla, tak jsem vlastně skoro vůbec nevěděla, o čem tahle knížka má být. Ale už od první věty mě tahle knížka vtáhla do děje. Selekce nebyla ani tak těžká na čtení, spíš oddechovka, což jsem si nemyslela, že bude. Tuhle knížku jsem si chtěla přečíst především proto, že to je (nebo byl?) takový fenomén. Celkem chápu, proč tomu tak bylo. Čtení téhle knížky jsem si moc užila a bavilo mě to.
Co se týče postav, America mi jako hlavní postava a zároveň i vypravěčka celé knížky vyhovovala. Jde vidět, že je i celkem sebevědomá a to se cenní. Nerozhodná mi nepřišla (teda aspoň ne v tomhle díle), tak jak hodně lidí nadává, že je stráášně nerozhodná. Taky se mi líbil její smysl pro humor ???? Upřímně - Aspena mám o mnohem míň ráda, než Maxona. Nevím proč, ale od začátku (když jsem Maxona ještě ani neznala) jsem ho moc nemusela. Jak Americe přišla pozvánka do Selekce a ona tam nechtěla jít, tak jsem si říkala, proč ji ta její mamka tak nutí a tak. Ale potom jsem si uvědomila, jak strašná by byla chyba kdyby do ní nešla.
Na téhle knížce se mi taky hodně líbí, že je originální. Protože tenhle "svět" určitě nebylo lehké vymyslet. Americe a Maxonovi to přeju. Hodnocení dávám plný počet, protože nemám co vytknout. Bylo to prostě boží♥

09.09.2017 5 z 5