hanap hanap komentáře u knih

Zdivočelý tlukot srdce Zdivočelý tlukot srdce Roman Cílek

Příjemná knížka , krátkých detektivních příběhů .

11.02.2015 4 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Tento deaverovský díl mě nezaujal ,přečetla jsem , vraha jsem objevila už v polovině knihy , Deaver napsal již lepší příběhy .

24.01.2015 2 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Moje první Nesbovka byla Lovci hlav a ta se mě určitě líbila víc . Spasitel , nevím co napsat , Harry Hole to je postava , kvůli které jsem dočetla a možná otevřu ještě některou další knihu .

16.11.2014 3 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Po prvním díle- Hra o trůny jsem přečetla i Střet králů , ani tento díl nic nestrácí na kvalitě , příběh mě stále zajimá a s chutí čtu dál , mám koupeny všechny díly . Filmové zpracování jsem záměrně neviděla , to si dám až po čtení .

14.10.2014

Hudba na pláži Hudba na pláži Pat Conroy

Pro mě jedna z nejkrásnějších knih a ráda se k ní vracím.

28.07.2014 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Louise Penny umístila příběh do malebné vesnice a laskavým jazykem líčí obyvatele této vsi a vraždu jedné z nich.Trochu si to odporuje , ale z každé stránky jsem cítila idylku toho místa , zamilovala si obyvatele vísky Three Pines .

05.07.2014 5 z 5

Jen pro hromadu peněz Jen pro hromadu peněz James Hadley Chase (p)

Ano " Touha získat velké množství peněz dovedla Johnnyho Farrara až ...." ale , především jeho blbost a naivita , ho dovedla až ...

30.06.2014 3 z 5

To není moje věc To není moje věc James Hadley Chase (p)

Zajímavé , kniha má spád , dobrá zápletka . Prima oddechové čtení .

30.06.2014 4 z 5

Tanec na vzdáleném místě Tanec na vzdáleném místě Isla Dewar

Pěkné , hlavní postava Iris je sympatická , odhodlaná žena , přestože se s ní život příliš nemazlí dokáže kolem sebe rozdávat radost . To se mě líbí , nedat se , nezlomit se .

25.06.2014 5 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha je čistokrevná červená knihovna , po přečtení recenze jsem čekala něco úplně jiného , podle mě je to hloupé , škoda času.

18.06.2014 1 z 5

Vlčí moře Vlčí moře Robert Low

Vlčí moře si udržuje úroveň Velrybí cesty , nová dobrodružství Orma a přísežného bratrstva na cestě do Jeruzaléma .

14.06.2014 4 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Zajímavé , obdiv autorce za její fantazii.

21.05.2014 3 z 5

Fatální omyl Fatální omyl Allen Wyler

Kniha mě neurazila , ale ani nenadchla .

11.05.2014 3 z 5

Vlčí něha Vlčí něha Stef Penney

Kanada , studená , zasněžená , tvrdé podmínky pro život . A vražda , kdo zabil , proč ? Moc pěkná kniha i při čtení v útulném domácím prostředí cítíš tu zimu , sníh na tváři . Velké úsilí lidí , kteří chtějí dopadnout a předat spravedlnosti vraha . Čtivě napsané.

07.05.2014 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Výborný příběh , líbilo se mě jak autorka pomalu rozplétá příběh jedné rodiny . Snáze se potom chápe životní postoj hlavní hrdinky Amandy.

07.05.2014 4 z 5

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Skvělé čtení , napínavé , tajemné .Škoda , že je v textu tolik chyb a překlepů. Doporučuji.

29.04.2014 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Vypůjčila jsem si ji v knihovně , J. Picoult je i moje oblíbená autorka .

25.04.2014 4 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Kniha poutavě vypráví příběh malého děvčátka, které žije v dostatku a krásné rodině, je milováno svými rodiči. Vše se jako mrknutí okem promění v nekonečnou hrůzu, strach, hlad a velké utrpení. Znovu si uvědomíte jak je komunismus zvrácená ideologie a jak lehce je tato myšlenka zneužitelná hloupými lidmi. Výborně napsaný příběh, doporučuji k přečtení a přemýšlení .

20.04.2014 5 z 5

Noční jestřáb Noční jestřáb Robert B. Parker

Výborná detektivka s Jesse Stonem jako policejním šéfem . Viděla jsem v TV několik dílů , s knihou se dobře doplňují . Doporučuji k přečtení.

13.04.2014 5 z 5

Vražedný déšť Vražedný déšť P. J. Parrish

Dobrá detektivka , je to o vztazích , penězích , lidské zvrhlosti . Kniha čtenáře zaujme a překvapí svým zakončením.

13.04.2014 4 z 5