Tanec na vzdáleném místě

Tanec na vzdáleném místě https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90534/bmid_tanec-na-vzdalenem-miste-a0N-90534.jpg 4 33 9

Iris Chisholmová vede jednotřídku v jednom odlehlém údolí ve skotských horách. Do Green Cairns přichází, aby se vzpamatovala z šoku ze smrti svého manžela a zjištění, že díky jeho tajné hráčské vášni zůstala rodina bez domova, bez peněz, beze všeho. Problémy jejích žáků ji zaměstnávají natolik, že se jí stávají posláním. Iris je tak zaujata vším, co se kolem ní odehrává, že ani nepostřehne, co se děje s jejími vlastními dětmi. Je načase, aby se Iris stala svým dětem opět matkou, ať se do budoucna rozhodne jakkoliv.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Dancing in a distant place , 2002

Vilma232
05.06.2023 3 z 5

Skotský venkov s malou školou a učitelkou, které se její soukromý život hodně nepodařil. Čím víc se snaží věnovat dětem ve škole a urputně se pokouší jim vytvořit co nejlepší podmínky, tím víc jí uniká život jejich vlastních dětí.

L.Helena
30.05.2023 3 z 5

Takový skoro obyčejný příběh ze života. Sice se pořád něco děje, ale vše to plyne tak nějak samovolně. Místy mě to bavilo, jindy již méně.

Johanka1956
04.12.2020 5 z 5

Moc se mi líbila, dobře se četla. Při čtení jsem se snadno dokázala přenést do příběhu, představit si ponurou vesnici, studenou školu i dům, zakřiknuté děti.

Ctenar1202
16.04.2019 3 z 5

Kniha se mi libila. Moc. Akorat hlavni hrdinka mi byla od pocatku desne protivna. Ona vedela vse nejlip, ona byla nekdo....ale celkove hodnotim velice kladne.

EvikU.
06.04.2018 3 z 5

Taková normální oddychovka. Nic velkého. Ale dá se to číst.

IYv
02.03.2016 5 z 5

tohle je moje oblíbené čtení. pěkná kniha

hanap
25.06.2014 5 z 5

Pěkné , hlavní postava Iris je sympatická , odhodlaná žena , přestože se s ní život příliš nemazlí dokáže kolem sebe rozdávat radost . To se mě líbí , nedat se , nezlomit se .

skulenka
10.03.2013 3 z 5

Odpočinkové čtení na téma, jak dokáže změnit život smrt blízkého člověka a především odhalení jeho tajemství a s tím spojené neočekávané souvislosti.. Průměr, na večerní oddych před spaním vhodné.

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Pěkně psaný román.Pohodové čtení.

učitelé, učitelky

Isla Dewar
skotská
2005  84%Tanec na vzdáleném místě
2000  63%Konec všedních dní
2002  74%Radost ze života
2001  70%Dlouhé noční hovory

Kniha Tanec na vzdáleném místě je v