Grohlinka Grohlinka komentáře u knih

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Kniha, která mne doprovází již řadu let a troufám si říct, že se mnou bude, dokud budu žít. Kniha, která se mnou jezdí na dovolenou, která vypráví ne jeden příběh, ale mnoho příběhů. Pokud bych měla jmenovat knihu, kterou mohu číst stále dokola, je to právě tato. Má nejoblíbenější.....

13.05.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Úžasná, jedinečná kniha, která má něco víc, má poselství. Prosím, přečtěte si tuhle knihu a pokud si plánujete pořídit pejska, zamyslete se nad tím, odkud si ho berete a na co ho máte. A pokud máte velké srdce, dejte domov nějakému opuštěnému pejskovi a vězte, že Vám to tisíckrát vrátí. Kniha, která vznikla za velkým účelem a samozřejmě, je smutná, dojemná a taky krásná. Doporučuji, jak jen mohu, čtěte a mějte srdce i mysl otevřené, protože, jen možná, díky Vám naučí Gump žít další lidi.
P.S. Kupte si tuhle knihu, výtěžek jde na dobrou věc.

13.05.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Já to s touhle knihou mám stejně jako s Verity, vůbec nevím, co si o ní mám myslet a čemu mám věřit. Varování: násilí na dětech.

11.05.2021 2 z 5

Má nejoblíbenější od Stephena Kinga a že jsem jich četla opravdu hodně. Holčičce, která měla ráda Toma Gordona jsem fandila celou dobu. A nezapomeňte, pokud se ztratíte v lese, vydejte se po proudu řeky a doufejte, že nebude ústit někde v jeskyni. P.S. Od té doby fandím Red Sox.

11.05.2021 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Moje první setkání s autorkou a bylo to velice příjemné první setkání, které mě navnadilo na přečtení si dalších knih této autorky a zejména celé série Hříšníci. Výborná oddechovka, která si dle mého názoru zaslouží v rámci žánru velice vysoké hodnocení. S Viciousem nejlepší díl série.

11.05.2021 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Autorku mám celkem ráda, zejména její sérii Hříšníci. Tato kniha, ale za mě získává velké NE! Ne zápletce, hlavním hrdinům, zejména hrdince, všemu... Ani kůň mě v tomto případě neobměkčí. V rámci žánru se dají najít rozhodně mnohem lepší knížky.

11.05.2021 1 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Nebyla to úplně láska na první zatčení, ale kniha výborná. Od deníku vraha jsem se nemohla odtrhnout. Malinko mi nesedl Sam Porter, nicméně jsem zvědavá, jak se bude on a hlavně "Opičí vrah" vyvíjet dál v dalších dílech. Pro milovníky žánru nezbytnost.

11.05.2021 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Výborná kniha, kterou mohu v rámci žánru určitě vřele doporučit. Romantický příběh, který má vše, co má správný romantický příběh mít. Velice se mi líbily citace slavných v rámci e-mailové konverzace.

11.05.2021 5 z 5