Giný Giný komentáře u knih

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Dokonale zpracovaný námět, který upoutá.
Líbí se mi, jak je v knize zobrazen vliv hry, který ovládl mysl nejednoho člověka a i mne jako čtenáři bylo společně s hlavní postavou líto, když Sarius padl a hra tak pro hlavního hrdinu skončila. Bylo velice napínavé sledovat jeho postup a počínání ve hře a připadalo mi, že hra skončila moc brzy.
Nicméně nápad a děj je zajímavý a stojí za to.
Přečteno jedním dechem, jakoby na jistou chvíli čas nehrál žádnou roli a realita se stáhla do pozadí stejně, jako pro hráče Erebosu v knize.

18.10.2016 5 z 5

Upíří chutě Upíří chutě Andrej Olegovič Beljanin

Nedočteno až do konce, jelikož se mi kniha zdála velice zdlouhavá. Ničím mě děj a kniha nijak neoslovil a to ani odlišným a lehce zajímavým pojetím upírů.

05.01.2016 2 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Dokonalé dílo a velmi krásně zpracovaná myšlenka. Nemám slov, kniha mě nadchla.

04.09.2015 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tato kniha pro mne neměla chybu. Hodně stran mě zpočátku děsilo tím, že se začnu brzo nudit, ale nebylo tomu tak. Děj byl napínavý a knížka mě navnadila na další detektivky. Už se těším až se mi do ruky dostane např. Stalker nebo Svědkyně ohně.

21.06.2015

Baby Jane Baby Jane Sofi Oksanen

Trochu depresivní ale zajímavé čtení.

04.06.2015 3 z 5

Povídky Povídky Jiří Kulhánek

Skvělé povídky až příliš rychle přečtené. Taková malá ochutnávka, která láká přečíst si víc od Kulhánka. :)

24.05.2015

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Zábavné, energické, krvavé a zcela jistě velmi zajímavé a chytlavé! Nepřemožitelný Gerhard i Jan nemají chybu...děj tak napjatý, že se kniha nedala odložit! Těším se až si přečtu další díl a užiju si další hustej nářez! Doufám, že žluťásci dostanou od ostrozubek pořádnou nakládačku!

26.04.2015 5 z 5

Štěně bez oušek Štěně bez oušek Daniel Kubec

Když se mi tato kniha dostala do ruky poprvé, nadchla mě tak, že mi její rozečtení nedalo spát a ačkoliv jsem si ji koupit neplánovala, neodolala jsem a i za tu trochu přehnanou cenu jsem ji přidala do své sbírky a konečně se mohla dočíst celého příběhu. Rozhodně by se mi líbilo i pokračování, protože rozbory myšlenek hlavní postavy jsou více než zajímavé a určitě mi nedá pokoj myšlenka, jak by se asi hlavní postava se svou odlišností vyrovnávala ve svém životě dál. Náročné přesto myslím že dobře čtivé téma, které neomrzí.

22.04.2015 5 z 5

Svět normálních kluků Svět normálních kluků K. M. Soehnlein

Svět normálních kluků je rozhodně jedna z mála knih, která ve mne zanechala výrazný dojem. Líbily se mi popisy psychického vývoje a myšlenkových chodů dospívajícího chlapce. I přes náročnější téma mi kniha měla po celou dobu jejího děje co poskytnout a rozhodně její přečtení je přínosem. Pro všechny, kteří mají rádi četbu s provokativním psychologickým tématem, je určitě dobrou volbou.

13.04.2015 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

K této knize bych mohla říct asi to, že je velmi čtivá a najde si v ní zalíbení obzvlášť někdo, kdo má rád romantické příběhy. Ačkoliv já osobně na romantiku moc nejsem, tak se mi tento příběh líbil nejspíš kvůli samotnému netvorovi, který byl opravdu roztomilý. Rozhodně příjemné počtení na večer.

08.06.2014 5 z 5

Nymfomanky z Rocky Flats Nymfomanky z Rocky Flats Mario Acevedo

Od této knihy jsem očekávala něco naprosto jiného, než se mi dostalo, ale přes to mě kniha ani trochu nezklamala, neboť mě mile překvapila. Zdaleka to není nejlepší kniha, kterou jsem četla, ale není ani nejhorší. Děj byl vcelku zajímavý a to hlavně díky tomu, že se v této knize pořád něco dělo a nebylo v ději moc nudných pasáží. Hodnotila bych tuto knihu jako dobrou odpočinkovou četbu.

20.12.2013 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Tuto knížku jsem četla zhruba před dvěma lety a stále na ní vzpomínám. Přečetla jsem ji téměř na jeden nádech a to nejen kvůli Patchovi, ale i ději, který mi přišel zajímavý. Díky této knížce jsem chytla svou chuť do dalšího čtení. :)

25.06.2013 4 z 5