georginaa georginaa komentáře u knih

Jezero záhad Jezero záhad Lisa Harris (p)

Jako vždy přečteno u kávičky, příběh s pěkným dějem, zápletkou a romantikou.

13.09.2019 3 z 5

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Tak třetí díl mě připadal tak nějak divný? Takový únos a pak vrácení zpět a to mi přišlo ujetý. No pobavil mě únos Jacka, to nemělo chybu. Dle konce by mělo být pokračování, ale zřejmě to u nás nebude, škoda...docela bych ráda věděla jak to vše dopadne.

26.07.2019 4 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Začátek se neskutečné táhl, jako úmrtí vždy každého dostane, ale vlastně se o tom stále mluvilo, ale nic se nekonalo. Tak nějak to plynulo s rozporuplnými pocity. No po 1/3 se po setkání s Evanem začalo něco dít. Pak to mělo nějaký děj...konečně. Ale k padesáti odstínům to mělo sakra daleko, jak se píše v titulku. Vyšetřování Kevinem též upadlo nějak do zapomnění...jako kdyby nějaké části chyběli, nebo jsme už rozmlsaní a hledáme nedokonalosti. No nevím, ale když už jsem začala číst trilogii, tak ji dočtu.

17.07.2019 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Fern Michaels (p)

Celý díl se špekulovalo koho pomstít, co a jak udělat, a ke konci knihy přišlo rozuzlení. Takže z toho čekání jsem byla fakt na pochybách. A závěr??? Nějak jsem nepochopila pomstu senátora. Celou knihu o něm se mluvilo a konec....... no mělo to být lépe vyřešený. Jak můžou být pomstěný když vlastně o tom neví??? Nějak jsem to nepochopila...nu což i tesař se někdy utne.

13.07.2019 3 z 5

Schůzka s ďáblem Schůzka s ďáblem J. D. Robb (p)

Eva Dallas nikdy neomrzí. Opět strhující děj, tentokrát jsem neuhádla vraha, bylo to do poslední kapitolky napínavé. Už by mohlo být další pokračování, těším se.

08.07.2018 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Příběh byl velice zajímavý a někdy se cítím taky jak ve dvou tělech, ráno na 40 a večer na 90 :-)

11.02.2018 5 z 5

Bezmocný Bezmocný Daniel Palmer

Strhující příběh otce a dcery, jak si získat důvěru, jak dosvědčit nevinu, když vše ukazuje na otce, že je vinen? Vše je složité, ale rozumem se dá vše přeci vyřešit. Příběh mě vtáhl tak do děje, že jsem se nedokázala od knihy odpoutat. Každá dcera by měla mít ve svém tátovi hrdinu a v této knize se to povedlo.

27.11.2017 5 z 5

Smrtící stvoření Smrtící stvoření J. D. Robb (p)

Smrtící série knih je jedinečná, mám všechny díly co zatím u nás vyšly, a opět tento díl se velmi dobře četl, zápletka jako vždy vyvolá pocit napětí a strachu. Sledovat co se všechno dá z malých indíciích vyčíst, je až neuvěřitelné. Akorát nikdy nepochopím, co těm vražedným dementům se může tak zvráceně motat v hlavě. Proč vůbec ty mozky jsou tak narušený, ať je to před staletími nebo v současnosti a budoucnosti pořád je to stejné a bohužel nevyléčitelné.

30.04.2016 5 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Poutavý román se zápletkou, i když bych osobně přidala více akce. Ale je pravda, že si nás osud nasměruje tam kam chce. A máme dvě možnosti, buď se s tím sžít a nebo rozhodnout se jinak. Je to vše na lidech, jejich víře a šanci. Tak je to i v tomto románu.

04.02.2016 5 z 5

Neomylný instinkt Neomylný instinkt J. D. Robb (p)

Tak tento díl mě moc nenadchnul, byl moc zdlouhavý, jako by se v tom Eva ztrácela a neměla nápad jak dostat psychopata, který byl pořád o krok napřed. Chce se jí pomstít, ale zároveň se vyžívá v násilnostech na ostatních, jen aby předvedl, že ho Eva nedostane. I když jak víme, (kdo čte všechny díly jako já), že se Eva nikdy nevzdává.

14.01.2016 4 z 5

Proč jdu znovu do toho? Proč jdu znovu do toho? Václav Klaus

Tato kniha mi pomohla při maturitní otázce "charakteristika Václava Klause."

28.12.2013 odpad!

Fantazii se meze nekladou Fantazii se meze nekladou J. D. Robb (p)

Příběh, kde hologramy zabíjí, neskutečná vymyšlená realita, ještě že takové hry nehraji. Tato kniha patří pro mě mezi slabší detektivky.

23.12.2013 2 z 5

Ztrácím tě lásko Ztrácím tě lásko Danielle Steel

Tato kniha byla zfilmována , v hlavní roli Patrick Duffy , film se jmenoval Táta.

09.04.2012 5 z 5

Do poslední kapky Do poslední kapky Mary Challans Renault

Opět kniha, která mě moc nezaujala, dostala jsem ji darem, ale tyto antické války prostě nemusím.

16.10.2020 2 z 5

Zapomenutý pergamen Zapomenutý pergamen Philipp Vandenberg

Není to můj šálek kávy, i když jsem se snažila nějak upoutat mou mysl na tento druh čtiva, moc mi to nešlo.

16.10.2020 1 z 5

Manželství na chvíli Manželství na chvíli Annette Broadrick

Společné zájmy sbližují i když jsou to zájmy divoké, jako například pátrání po unesené ženě. Popírání přitažlivosti je nebezpečné z hlediska špatných rozhodnutí a pochyb. Když si však Jordan s Lauren připustí co k sobě cítí, hned prožijí vše naplno.

27.09.2020 3 z 5

Zajímavý soused Zajímavý soused JoAnn Ross

Takový soused by opravdu byl skvělý. Hodně jsem se pobavila tím, jak se věčně dohadovali co by měl a neměl dělat a zároveň se přitahovali, chemie působila věrohodně a jak v harlequinkách bývá, vše dopadlo tak jak má.

27.09.2020 4 z 5

V Miláně se vraždí v sobotu V Miláně se vraždí v sobotu Giorgio Scerbanenco

Detektivka která je plná napětí a hrůzného činu spáchaného na ženách. Praktiky milánského podsvětí , prostituce mezinárodního byznysu.

27.09.2020 3 z 5

Nezdařené přepadení Nezdařené přepadení Vicki Lewis Thompson

Akčnější příběh s detektivní zápletkou a samozřejmě spojený s romantickou láskou. Není to jen sladké ale i dobrodružné, což se mi líbí.

24.09.2020 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Konečně poslední díl této série, která vrcholí. Mia splatí dluh za otce, získá plno přátel a též novou rodinu a konečně i svého vysněného muže. Vlastně z těch všech měsíců poznání si mohla vybírat. Jen jeden však zanechal velkou stopu v srdci.

16.10.2019