Flexa Flexa komentáře u knih

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Bylo to dobré, ale na čtyři to úplně není. Povedené je ten nápad a i dost těch scén tam ale fakt to vidím na ty tři. 65%

16.04.2019 3 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Kniha je docela dobrá, a to docela je tam dost zásadní. Když sem to začal číst, tak mě překvapilo jak dobře se to čte, bylo to čtivé a atmosféra byla taková přijemně napjáta, až mystická. Bylo tam to něco tajemného. Když se tam objevil první náznak Vnitrozemí tak to pomalu upadalo ale pořád tam byli dost silný momenty. Ta pistol, zmizení, i ten příběh novinářky. Jop bylo to zajímavé, ale mohlo to být možna ke konci víc promyšlené no, možná tomu pak chybělo to něco. Ale závěr byl super. Takže 58%

11.01.2019 3 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Nezačetl jsem se, pozdější jeho knihy jsou mnohem lepší. Začátek vypadal slibně, ale zbytek me až na pár prvku knihy nebavil. Musel jsem odložit a podivat se na spoiler. Cekal jsem víc ale kniha je dobře napsána chápu že si najde příznivce, jenom me příběh neoslovil.

24.02.2018 3 z 5

Takže nejdřív chci řict že nejsem fanoušek fantasy ale Harry Potter mě zaujal svým propracovaným filmovým příběhem ( obdivuji i vytvořenou celou minulost postav ad.). A knihu sem tak přečetl protože jsem se byl zvědavý na minulost Lorda Voldemorda. Začatek je zajímavý a celkově je v knize dobře vyličená atmosfera nastupujícího teroru. Děj na hradě mě však příliš (téměř vůbec) nebavil ( oproti filmu ) . Možná by mě kniha více nadchla kdybych nebyl příliš zaujatý filmem a o pár let mladší. Jinak Harry Potter je kult a už za to 70 %

07.02.2018 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Kniha je napínavá avšak se mi místy zda až prekombinovana s poměrně velkým množstvím postav. Sněhulák mi v tomto přišel méně zmatenejsi. 82%

07.02.2018 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Velmi drsný příběh, který nejvíc dotáhne až nervově vyčerpávající a odhalující konec. Trochu mě to připomlo jeden nejmenovaný film mistra hororů a Thrillerů. Ta myšlenka je skvěla, a otvírá jedno tabu, ale i ty jsou mnohdy součástí našich životů. Konec to dost nakopl,i co se týče v názoru na tuto knihu. Ale jinak se potvrdilo, že B. A Paris je jedna z nejlepších thrillerových autorek současnosti. 85%

26.04.2019 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

No jako vcelku dobré, docela zmatené, a film lepší. I tak dám 4 hvězdy.

10.03.2019 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Kniha byla silná v myšlence. Žena netuší že její okolí již není fikcí, (ikdyž podle mého mínění si to nechce přiznat). A obvzlášť silná je scéna kdy vše zjišťuje. 77%

13.11.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

No tak tohle zas taková paráda nebyla. Jako ne že by to nebylo na závěr docela zajímavé. Ale od tohoto žánru bych čekal víc. ¨Konkurence je velmi silná a tento titul podle mého názoru je ze slabšího soudku. Příběh ze začátku nezajímavý, uprostřed průměr na závěr taky průměr, ikdyž šokující byl to ne že ne. Co se týče hvězdiček, kdyby byla možnost dvou a půl přemýšlel bych o ní. Ale za přečtení stojí, už jenom kvuli originálí myšlence. 56%

21.06.2018 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Filmy se mi líbí, knihy jsou oproti filmum jiné a to dost. No a je to plus nebo minus ? Jsem asi hodně zaujat filmy ale běžné výjevy z hradu me v knize nebavily a celkove se mi vic libi pozdejsi kniha Princ dvoji krve. Ale nelituji přečtení a Rowlingova je šikovná. ;D

17.03.2018 3 z 5

Zajímavý nápad. Některé příběhy mi přišly omílané ( tisíc variací na jeden příběh v jedné knize je trošku moc). Za mě tento díl 72%

23.01.2018 3 z 5