flare flare komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Jsem především fantasta, který pořád někde lítá na dělové kouli, skáče z planety na planetu a zachraňuje svět od černé magie, ale i vyšetřovatel těch nejtemnějších a patřičně napínavých severských detektivek...ale rozhodl jsem se pro změnu, a to vítanou.
Je to kniha, u které jsem se bavil (myšlenky a dialogy), zamyslel, zauvažoval, smutnil, ale i dost se toho přiučil..
Je to příběh plný odvahy, nečekaného přátelství a zároveň, i tak trochu čekaných, rozchodů..
Vřele doporučuji.

28.03.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Přitáhla mě anotace a popravdě i česká autorka a po dlouhé době i obal. Zajímavý příběh, který by se klidně mohl odehrát v jiném světě, dokonce jsem se i tak párkrát cítil a přemýšlel tak nad tím.
Je čtivá, prakticky ne moc předvídatelná a hlavně dobře rozehraná, těším se na další díly a ty se blíží, pomalu, ale blíží
jen tak dále Petro.:-)

07.03.2017 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Slusna Kotletovina,mam ho rad..clovek si u nej odpocine,zamysli se a chvilkami se citi,jak na Divokem zapade,kde pravidla moc neplati...

04.03.2017 5 z 5

Chrany Chrany Peter V. Brett

Zajímavé doplnění..:-)..nečekané souvislosti...

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Kdy, že se nastanou temné časy pro "The Core" :-))..at už je to tady..Arlen Sedlák na Hrad

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Jak jsem se těšil, tak jsme se dočkal...

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Souhlasím s pětihvězdičkovýma...:-)..dobře rozvinutá linie, pestré a nebojácné postavy..

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Zajímavý nápad, dobré zpracování, čtivé, napínavé..barevné..

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Taky jsem se na knihu těšil. Moc se mi líbila. Sic mě vyděsila její tloušťka, ale co, v lednu se hodí.
Čekal jsem trochu barvitější popis Volaru, méně bitev a více dialogů..ale proč ne, rád se k celé mašinérii Velina Al Sorny, vrátím.