Ferratka Ferratka komentáře u knih

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Nemůžu si pomoct, ale tahle kniha ne mě působila neskutečně nudně. Asi nebudu moc romantická bytost a vrátím se k drsnějším příběhům.

06.11.2023 2 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Miniera a jeho Martina Servaze mám ráda, ale Mráz mě neskutečně nudil. Škoda.

16.10.2023

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Asi jsem se namlsala moc Hany. Nesednul mi styl psaní, žel ani postavy. I tak věřím, že paní Mornštajnová je skvělá spisovatelka a nevzdám to s ní.

06.06.2022 2 z 5

Jdi za štěstím Jdi za štěstím Tracy Rees

Takové odpočinkové čtení.

23.10.2020 3 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Úžasný člověk.

16.02.2019 5 z 5

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Díky Ukradeným dívkám si uvědomuji, že bych si měla svůj krásný a svobodný život více vážit. Ať se nadále píšou a čtou takové knížky.

19.04.2018 5 z 5

Philomena Philomena Martin Sixsmith

Hodně smutný příběh.

14.11.2017 5 z 5

Šelma Šelma Wilbur Smith

Bývalá vítězka Australian Open, bezchybná podnikatelka s úžasným tělem Hazel Bannocková a její Pán Dokonalý, Hector Cross. První polovina slušná a druhá nudná. Těch, cca 80 stran romantiky bych zkrátila. Kvůli nim jsem knížku skoro nedočetla.

07.11.2017 3 z 5

Případ Vincent Franke Případ Vincent Franke Christoffer Carlsson

Na debut to celkem ujde.Christoffer je mladý a určitě se ještě vypiluje. :-)

06.09.2017 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Souhlasím s Withouthchildem,příliš dlouhé a občas nudné pasáže.Co se týče dokonalosti hrdiny zasmradila celou knihu,ale jinak slušné čteníčko.

03.08.2017 4 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Nějak jsem se do této knihy nemohla zakousnout.Nesednul mi styl ani příběh a to jsem se na Childa moc těšila.Možná se k Ledové barieře ještě vrátím.Kvůli skvělému hodnocení nedávám žádné hvězdičky,nerada bych snížila procenta.

15.07.2017

Židovka z Toleda Židovka z Toleda Lion Feuchtwanger

Miluješ historické romány?Romantiku,politiku,náboženství?Ráda při čtení přemýšlíš?Právě nastal čas,otevřít tuhle knížku.Nebudeš litovat :-).Jedině,když ji budeš muset vrátit do knihovny :-).

06.06.2017 5 z 5

Krev a led Krev a led Robert Masello

Na začátku pohodové dobrodružné čtení s příjemným prolínáním 19. století a současnosti.Občas jsem měla pocit,že čtu National Geographic.Pak začalo stoupat napětí a zvědavost mě neopustila do po poslední tečky.Nad některými otázkami bádám dodnes.

31.05.2017 4 z 5