ferda ferda komentáře u knih

Battlefield 3: Rus Battlefield 3: Rus Andy McNab (p)

Z knížky jsem nadšený, protože jsem už dlouho nic takového nečetl.Tada až na ten závěr.
Tu část v Americe vyloženě odfláknul.

22.08.2013 4 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Styl se m i moc nelíbil, ale jak to člověk čte zjišťuje,jací my obyčejní lidi jsme chudáci.

03.05.2013 3 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Po předešlých knihách velké zklamání. Snad příště.

01.05.2013 3 z 5

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Knížku jsem si bohužel musel jen stáhnout a vytisknout, protože šance , že bych si ji koupil je veskrze mizivá. Což svědčí o všem. Prostě nemá chybu.

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Jedna z mála knih, kterou můžu opět kdykoliv číst.
LIDÉ ČTĚTE!!!!

Ničitel světa Ničitel světa David L. Golemon

Začátek byl sice trochu zamotaný, protože jsem nevěděl kdo je kdo, ale pak to vzalo spád a četl jsem to jedním dechem.I když jsem tajně doufal , že budu konečně číst o válce s mimozemšťany a ne jen s nějakým monstrem.

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Napínavé od začátku až do konce.

17.04.2013 5 z 5

Krvavý rovník Krvavý rovník Allan R. Folsom

Komu se líbí špionážní a hlavně akční děj, přijde si na své. Těžko zde najít místo. kde se nic neděje. Ke konci je to trochu zamotané a řekl bych až nemožné, ale v těchto knihách je možné všechno a taky kdo ví, jak to funguje v reálném světě.

10.04.2013 4 z 5

Kontrola Kontrola Viktor Suvorov (p)

Tak nevím, jestli je to celé úplně vymyšlené,a nebo kolik je na tom vlasně pravdy.Každopádně udržení se u moci vyžaduje spoustu obětí a taková kontrola ta je potřeba.Obvzlášť, když se na nějakou tu tisícovku mrtvých nehledí.

29.03.2013 3 z 5

Semper Fi Semper Fi Robert Fabian

Ač nerad, musím přiznat, že mě knížka zklamala. Jsem velkým obdivovatelem pana Fabiana a " Carpe Diem" jsem četl třikrát, ale toto jsem dočítal skoro z povinnosti.

06.03.2013 4 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Oba dva díly vlastním a tak jsem byl zvědavý na nové vydání. A opět nezklamalo. Akorát ten dodatek, ten mi teda nějak nepasoval.Jinak knížka je vynikající!!!

06.03.2013 5 z 5

Potopa Potopa Stephen Baxter

Knížka by byla výborná, protože tohle téme se mi líbí, ale ten rozsah..Zbytečně zdlouhavé okecávání a natahování děje.

06.03.2013 3 z 5

Věc cti Věc cti Jeffrey Archer

Já jsem byl z knihy naopak nadšen .Četl jsem ji dvakrát a nemohl jsem se odtrhnout. Jo éra "studené" války měla něco do sebe, aspoň v knížkách bylo proti čemu bojovat.

04.12.2012 5 z 5

Sharpovi střelci Sharpovi střelci Bernard Cornwell

v podstatě jsou ty díly úplně stejné , ale i tak se mi líbí

30.10.2012 4 z 5

Ve dvorech slunce Ve dvorech slunce Brian D´Amato

Knížku jsem bohužel nedočetl i když jsem se fakt!! snažil.Těch 700 stránek je doopravdy moc.A obzvlášť, když jsem ani nevěděl co čtu.Podle mě je to moc rozvláčné a nezáživné.

30.10.2012 1 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Pěkná řež i když místy né moc logický děj, ale to by člověk takový knížky nesměl číst.

26.08.2012 4 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Vynikající už jenom tím, že o událostech v Argentině 70. let toho moc není.

03.06.2012 5 z 5

Predátoři Predátoři Alex Scarrow

I pokračování je pěkně napínavé, ale je tady jistá podobnost s knihou"Predátoři" od M. Žambocha.

29.05.2012

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Docela napínavé čtení, ale to "brilantní" odhalení pravého pachatele mě nějak nesedí.

05.04.2012 4 z 5

Osobní peklo Osobní peklo Jaroslav Pekárek

Knížku jsem sice dočetl, ale hlavně kvůli tomu jak dopadne.Ta zápletka mě přišla taková dost naivní a to pronásledování ještě víc. Jako by si autor myslel, že pilicajti jsou neskutečně pitomí. Ale na druhé staně mě to dost živě připomenulo polistopadovou realitu a i to rozčerování po ní.

15.02.2012 1 z 5