Osobní peklo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román s kriminální zápletkou podle skutečné události. Líčí osud ambiciózního muže z počátku devadesátých let minulého století, jenž se díky své deziluzi z nové doby, a možná i kvůli své naivitě, postupně stává nejprve vrahem a pak psancem, který sám sebe zvolna odsuzuje k šílenství a ztrátě všeho, co jej doposud dělalo člověkem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/70_/70912/osobni-peklo-70912.jpg 23
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Akcent
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Osobní peklo

Přidat komentář
ferda
15.02.2012

Knížku jsem sice dočetl, ale hlavně kvůli tomu jak dopadne.Ta zápletka mě přišla taková dost naivní a to pronásledování ještě víc. Jako by si autor myslel, že pilicajti jsou neskutečně pitomí. Ale na druhé staně mě to dost živě připomenulo polistopadovou realitu a i to rozčerování po ní.

rose
26.01.2012

Po celou dobu čtení knížky jsem se nemohla ubránit dojmu, že čtu slohovou práci nějakého studenta prvního ročníku střední školy. Téma samotné je docela odvážné – rozčarování po sametové revoluci a příběh, kam až může dojít touha po penězích, ale zní to strašně neuměle, nepravděpodobně, řekla bych „upoceně“, jak se autor stále snaží sdělit nám nějaká moudra a úvahy. Dočetla jsem spíš jen ze zvědavosti, jestli se to třeba ke konci nebude lepší… no, nebylo. Knížka vrcholí velikou scénou, kdy hlavní hrdina ztratí rozum a propadne se do svého osobního pekla, ale přišlo mi to spíš jako scéna z Jurského parku nebo z nějakého komiksu. Tuhle knížku bych mohla doporučit jen zarytým masochistům. Tu druhou hvězdičku dávám za odvahu s tímhle přijít na trh. Možná si říkám o ukamenování, vždyť je to přeci kniha, která „řeže do živého“, tím myslím problém prorůstání jednoho režimu do druhého a že není všechno tak růžové jako se zdálo v Listopadu... ale laskavý čtenář nechť si to zkusí dočíst do konce.

Autor a jeho další knihy

Jaroslav Pekárek
česká, 1964

Kniha Osobní peklo je v

Přečtených3x
Knihotéce1x
Chystám se číst1x