ferda ferda komentáře u knih

Sharpovo zlato Sharpovo zlato Bernard Cornwell

Jak už jsem psal tady v té série o Sherpovi jsou si jednotlivá pokračování dost podobná, ale i tak to čtu kde se dá a hned se dívám po dalším pokračování.

06.03.2013 4 z 5

Excalibur Excalibur Bernard Cornwell

My co jsme byli odkojeni filmem"Excalibur" , tak po přečténí této ságy zjišťujeme, že je to všechno asi jinak anebo kdo ví jak to bylo.A ikdyž jsou si tydíly podobné , tak to člověku nedá a půjčí si další a s napětím čeká jak to dopadne.

30.10.2012 3 z 5

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Nepochopitelné ,ale napínavé.

29.05.2012 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Jalikož knížky od J. Deavera nečtu postupně jak vychází, ale jak se mě dostanou do rukou, tak tou to jsem byl zase nadšen. Děj byl napínavý až do konce a hlavně všechno dopadlo úplně jinak , než by se dalo očekávat.

29.05.2012 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Četl jsem ji dvakrát a i když jsem si podruhé vzpoměl jak to dopadne stejně jsem neodolal a dočetl jsem ji do konce. Holt, každý má jiný vkus.

14.03.2012 4 z 5

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Knihu jsem bohužel dočetl celou, ale to je tak, když někdo píše pokračování za každou cenu. Řekl bych, že tímto dílem to celé zkazil.Pohádky ať Wilbur nechá druhým.

28.12.2011 1 z 5

Čas zemřít Čas zemřít Wilbur Smith

Knihu jsem četl již dávno a poté ještě jednou a nyní čekám až trochu zapomenu o čem to přesně bylo a začnu číst znovu. Kdo pamatuje česy našich"černých socialistických bratrů", tak tento svět uvidí v tehdejší realitě.

28.12.2011 5 z 5

Sharpův tygr Sharpův tygr Bernard Cornwell

První díl mě nadchnul, protože o dobývání Indie Brity jsem ještě nic nečetl. Tekže vzhůru do dalších dílů.

28.11.2011 5 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

I přes to, že jsem vzal náhodou druhý díl, první jsem nečetl, tak knížka stála za to.

28.11.2011 4 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Já jsem to vzdal, červená knihovna pro holky.

14.10.2022 2 z 5

Moře rzi Moře rzi C. Robert Cargill

Parádní post-apo. Člověk úplně zapomene , že hlavní postavy jsou roboti a né lidé.

27.10.2020 4 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Ten kdo začal jako já "Mužem z ostrova Lewis" tak je to docela zklamání.

14.11.2019 3 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Ten Pendergast je čím dál rafinovanějí.Kde se na něj hrabe Sherlock.

14.05.2019 4 z 5

Ptačí vodopády Ptačí vodopády Wilbur Smith

I když se v knížce zabíhá už dost do politiky, ještě pořád je to ten správný Wilbur. Což se o těch posledních knihách nedá říct.

14.05.2019 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

To je tak ,když si člověk přečte recenze , čeká zázrak, ale ono to zas až tak slavné není.

10.04.2018 3 z 5

Technik Velkého Kyjeva Technik Velkého Kyjeva Vladimir Vasiljev

Pro mě úplně nový svět a hlavně mě dostalo "ochočování" vozidel.Až na tem urychlený konec to docela šlo.

27.03.2018 3 z 5

Bourneův rébus Bourneův rébus Eric Van Lustbader

Zlatý J. Bond. Tady toho super agenta by měl už konečně někdo picnout.Co je moc to je moc.

15.01.2018 2 z 5

Váleční psi Váleční psi Greg Bear

Ten obrázek na obalu , dokonce i název kníhy je značně zavádějící.Obsah knížky mě sice značně navnadil na parádní bitvu ve vesmíru, ale obrovské zklamání. Problémy s výsadkem, nějaké požduchování s místními obyvateli a jakási přestřelka v závěru.Dočetl jsem to jen s největším úsilím.

24.08.2017 2 z 5

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

Pěkný dívčí slaďáček.

29.06.2017 3 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Špica detektivka a ne jak ty americké mordy. Je vidět , že i u nás máme "šikovné "zločince a ještě šikovnější policisty.

01.06.2017 4 z 5