FairyD. FairyD. komentáře u knih

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Pekne napísaný príbeh, bolo to vtipné, smutné, ľahko čitateľne a malo to dej – na konci sa vyskytla aká taká dráma.

17.06.2020 4 z 5

Hledá se manžel Hledá se manžel Rebecca Winters

Začiatok veľmi naťahovaný, na druhej strane koniec veľmi rýchly. Hodila by sa kapitola navyše. Avšak čo sa týka opisu, tu sa nedá nič vytknúť.

17.06.2020 4 z 5

Návrat do Arizony Návrat do Arizony Diana Palmer

Myslím si že to je rozhodne jeden z najlepších harlequin príbehov.

16.06.2020 5 z 5

Jak napravit manželství Jak napravit manželství Carole Mortimer

Pekný príbeh so sympatickými hrdinami.

14.06.2020 5 z 5

Čestný doktor Čestný doktor Carol Wood

Prečítane jedným dychom. Hlavné postavy to mali v živote ťažké . Ja by som sa nedokázala obetovať tak ako oni, veď existovalo aj mnoho iných možnosti, ale to by potom príbeh nebol príbehom akým mal byť.

11.06.2020 5 z 5

Navzdory osudu Navzdory osudu Beverly Barton

Pekný príbeh, aj keď na koniec by sa zišla ešte jedna kapitola.

11.06.2020 5 z 5

Utajená láska Utajená láska Beverly Barton

Nejako mi nesadol Caleb, teda aspoň na začiatku, potom to už bolo dobré. Zároveň sa mi zdal Dannyho výstup pred koncom knihy až moc dramatický. Ale aj napriek týmto drobnostiam to bol pekný príbeh.

10.06.2020 3 z 5

Hledá se máma Hledá se máma Barbara McMahon

Veľmi pekne napísaný príbeh.

10.06.2020 5 z 5

Vdaná, či ne? Vdaná, či ne? Annette Broadrick

Je to ďalší príbeh ktorý poukazuje na to aká je dôležitá komunikácia v každom vzťahu. Veľmi pekne spracovaný príbeh. Veľké plus je za vsuvku o tom ako sa spoznali.

09.06.2020 5 z 5

Srdeční záležitost Srdeční záležitost Diana Palmer

Krásny príbeh. Avšak vôbec by nebolo na škodu ak by z neho bol román, kde by to nemalo taký rýchly spád.

03.06.2020 5 z 5

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Prvý príbeh hodnotím 3* neviem niečo mi tam nesedelo, dej plynul kostrbato a skoro nič sa tam nedialo. Druhý príbeh bol ale skvelý, za to 5*, napätie, drámu a humor, obsahovala skoro každá strana.

31.05.2020 4 z 5

Nevěsta v modrém Nevěsta v modrém Miranda Lee

Mne osobne sa to páčilo, dokonca som to čítala niekoľko krát.

30.05.2020 5 z 5

Muž k nakousnutí Muž k nakousnutí Cheryl Anne Porter

Je to úžasná, úžasná kniha. Jedna z najlepších akú som čítala z Harlequin. Bolo to neskutočne vtipné, sladké a hlavne romantické. Už som ju čítala aspoň desať krát a určite sa k nej ešte vrátim.

27.05.2020 5 z 5

Gabrielův anděl Gabrielův anděl Nora Roberts

Klasický romantický príbeh ktorý neurazí. Čakala som trocha viac napätia, ale inak pekne spracovaný príbeh s dokonalým opisom prostredia a postáv.

27.05.2020

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Krásny dojímavý príbeh s úžasným koncom. Hlavní hrdinovia sú veľmi tvrdohlavé osoby. Ona sa snaží za každú cenu dokázať a zvládnuť všetko sama, on si myslí že ho využíva iba pre peniaze. Až tragédia ich prinútila otvoriť oči a vidieť svet v iných farbách.

13.05.2020 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Nepreferujem knihy kde hlavná hrdinka je staršia ako hlavný hrdina. V tomto prípade mi to až tak nevadilo, bolo to pekne spracované, nebolo to formulované nasilu. Bol to krásny, vtipný, romantický príbeh.

13.05.2020 5 z 5

V pasci V pasci Dani Pettrey

Príbeh tento krát odohrávajúci sa na lodi. Vystupujú postavy aj z predchádzajúcich časti. Tento krát viera v Boha nie je na začiatku tak výrazná keďže hlavný hrdina je poznačený minulosťou a za trápenie obviňuje Boha. Nechýba detektívna zápletka so štipkou romantiky.

12.05.2020 5 z 5

Kam zmizla Kam zmizla Gayle Forman

Noo neviem, mne sa to nepáčilo. Nie žeby to bolo moc zle napísané ale proste mi to prišlo také o ničom. Ona skoro ako ľadová kráľovná obviňovala Adama že ju priviedol späť. A z Adama sa stala troska. A zrazu sa uvidia a všetko sa ako zázrakom vyrieši.

11.05.2020 1 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Keď zomrela Wellsia nemohla som tomu uveriť, nejako som čakala že ju privedú naspäť. Všetci ju milovali, jej smrť otriasla každým bratom. Myslela som že Tohrment sa z toho už nedostane. Avšak spoznal novú lásku - povedala by som že bola ešte silnejšia ako ta prvá. Príbeh plný emócii, najmä smutných pretože Tohrment sa nevedel preniesť cez jej stratu a pustiť svoju shellan na druhý breh. Pomedzi to ako sa vyvíja láska medzi hlavnými hrdinami je samozrejme boj proti bezduchými. Bol to príbeh na ktorí som sa tešila ale aj som sa obávala. Každopádne príbeh nesklamal.

10.05.2020 5 z 5

Vstupenka do neba Vstupenka do neba Sandra Brown

Krásny a zároveň veľmi smutný príbeh. O strachu z budúcnosti, rozbití snov. Je tu krásny príklad toho že všetko zle je na niečo dobré. Aj napriek zraneniu vďaka ktorému si myslela že sa jej život končí, našla niečo lepšie ako tanec. Našla ešte väčšie šťastie v podobe lásky.

05.05.2020 5 z 5