Evunka1957 Evunka1957 komentáře u knih

Básník Básník Michael Connelly

Vynikající, chystám se číst volné pokračování této knihy a myslím si, že nebudu zklamaná, velmi mne tento spisovatel zaujal. Doporučuji

28.12.2017

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kniha přečtena tzv. jedním dechem, jen pro silné nervy, doporučuji.

28.12.2017

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Velmi dobře napsaná kniha, nutí nás k zamyšlení, čeho jsou někteří lidé schopní, za mou osobu - doporučuji.

21.11.2017

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Velice miluji tvorbu této spisovatelky, opět nezklamala, knihu jsem četla jedním dechem, mohu jen doporučit.

21.11.2017 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Knihu jsem dokonce četla dvakrát, poprvé krátce po jejím uvedení na náš trh a podruhé v nedávné době, je to velice silný příběh k zamyšlení, člověk si teprve uvědomí jak je pro nás všechny paměť důležitá a co můžeme vlastně všechno ztratit. Mohu jen doporučit.

11.10.2017

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Opět poutavě napsaná kniha, v některých momentech až morbidní, četla jsem ji jedním dechem, ten kdo má silné nervy, tomu mohu jen doporučit.

11.10.2017

Reportér Reportér Sandra Brown

Vynikající, nemám co dodat.

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Vzhledem k tomu jakým způsobem byl obsah knihy avizován jsem docela zklamaná, chtělo to lepší ukončení.

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Knihy které mají spád a nutí člověka aby zapojil i svojí fantazii mám velice ráda, tento titul jsem právě dočetla a vřele ho každému doporučuji, nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Knihu jsem přečetla jedním dechem, obsah nutí k zamyšlení. Doporučuji a rozhodně si ráda přečtu i jiná díla této autorky.

Triptych Triptych Karin Slaughter

Nemám co dodat, miluji knihy této autorky, mohu jen doporučit.

12.03.2016