Eviik16 Eviik16 komentáře u knih

Samec Samec Alice Clayton

Četlo se jedním dechem, příjemná oddychovka

14.08.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Další ze série skvělých detektivek, autor se zařadil mezi me oblíbené a už se vrham na druhy dil.

10.08.2018 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Tak tato kniha byla opravdu dokonalá a lepsi detektivku jsem dlouho nečetla. Tesim se a dalsi díl!

30.07.2018 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příjemná oddychovka, ideální kniha na dovolenou.

27.07.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Manzele od vedle se mi moc libili a proto jsem byla zvědavá, co mě nyní bude čekat a již jsem od knihy tolik neocekavala. Od první stránky to ale byla pecka a ten konec neocekavane skvělý. Shari Lapena se radi mezi mě nejoblíbenější autorky a doufám, ze brzy zase něco napise.

08.07.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Ze začátku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Hlavní hrdinka Hanka mi byla protivna a dlouho jsem ji nemohla přijít na chut. Nakonec se z knihy vyklubala příjemná oddychovka a příběhy jednotlivých postav do sebe hezky zapadaly.

03.07.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Strhující příběh, moc se mi knížka líbila.

24.06.2018 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Kniha se mi četla hezky, žádné zásadní výhrady nemám. Vulgarismu bylo hlavně v první části dost, ale to se od autora celkem čeká. Za mě zajímavější druhá povídka.

20.06.2018 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době četla. Velmi čtivá a odtrhnout od ní slo jen těžko. A cherry jsem neměla rada od první stránky;)

07.06.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka byla čtivá, každou stranu jsem doslova hltala. Příjemný byl i pozitivni závěr, přestože v reálu by to asi tak nedopadlo. Když jsem si představila, ze takový par muže být klidně mým sousedem, měla jsem husí kůži. Za mě plný počet hvězd!

03.06.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

První třetina knihy lehce vleklá, ale ten konec!!! Ten byl strhující a nedalo se od knihy odpoutat

17.05.2018 4 z 5