Evcakop Evcakop komentáře u knih

Kde příběh končí Kde příběh končí Alessandro Piperno

Kniha se četla velmi dobře, podle nízkého hodnocení jsem od ní nic moc neočekávala a nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená. Příběh je pohodový, opravdu to není žádný thriller. Rozhodně se mi nezdálo, že by věty byly kostrbaté, celá kniha se četla dobře. Celou dobu jsem přemýšlela o tom, jak to asi dopadne a konec byl velmi překvapivý!

04.10.2019 4 z 5

Napětí Napětí Naomi Alderman

Nápad dobrý, ale zpracovaný nepříliš dobře. Spád to dostalo až v poslední 1/3, kdy jsem se od čtení nemohla odtrhnout. Než jsem se ale k tomu závěru dostala, musela jsem se nutit, abych ve čtení pokračovala a knihu neodložila.
Kdyby se vyškrtlo sprosté výrazivo, zejména ,,do prdele” a ,,kurva”, byla by kniha cca o 1/4 kratší a o hodně lépe by se mi četla.

11.01.2019 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Romantika. Jedna z oblíbených oddechových knih, pořád se tam sice opakuje to samé dokola, ale přesto mě to baví.

Třicátá Marinina láska Třicátá Marinina láska Vladimir Georgijevič Sorokin

Ten závěr považuji za hodně nepovedený.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nuda. Některé kapitoly jsem musela přeskočit, abych vůbec knihu dočetla, protože jsem se těšila na dojemný konec, který se podle mě nekonal. Nechala jsem se asi příliš unést nadšenými recenzemi a čekala něco lepšího.

30.12.2018 1 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Po prvním dílu, který se mi velmi líbil, je Plíseň pro mě zklamáním a zatím proto nemám v plánu číst třetí díl. Nelíbilo se mi odehrávání děje v reálném světě. A závěr byl taky nic moc.

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Kniha se četla velmi lehce a rychle. Zajímavý děj a zlehka romantika.

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Velmi čtivá kniha, neočekávaný vývoj událostí.

Osm Osm Radka Třeštíková

Děj je zajímavý, ale styl, jakým je kniha napsaná, se mi nelíbil.

Gentleman v Moskvě Gentleman v Moskvě Amor Towles

Moc pěkná kniha. Veselá, místy smutná a dojemná.