esprit esprit komentáře u knih

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Tak jsem dala šanci ještě třetímu dílu a pokud bude dalsi tak ho rozhodně číst nebudu. Autorka nám do děje opět cpe hrdinky z prvniho a druheho dilu, furt řešíme kdo u koho bude spát, vaření a dress cod. To jak se kamarádí agenti s oběťmi nebudu ani komentovat. Námět byl slibný, dětí je mi lito, ale knížka se mi nelibila. Honem něco napsat a rychle vyřešit. Prostě odvar.

16.11.2019 1 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Po minulém hodně překombinovaném příběhu, uvěřitelný děj i konec. Bezva čtení. Těším se na další knihu.

24.10.2019 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Ano, přečetla jsem ji během víkendu. Je to za mě plytký příběh
o životě nešťastné zelené vdovy okořeněný sexem a sem tam vraždou. Ale od královny detektivek jsem takový laciný román nečekala. Doufám že to byla jen výjimka a vrátí se k psaní klasiky.

26.07.2019 1 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Moc jsem se těšila na další knížku, ale tentokrát se nadšení nekonalo. Zatím nejslabší dílo. Trošku neuvěřitelné, že se může blízký člověk změnit k nepoznání ?

26.07.2019 1 z 5

Májové ruže Májové ruže Dot Hutchison

První díl byl jednoznačně lepší. Knížku jsem přečetla, ale konec se mi neĺíbil. Nevim která máma by svou dceru vystavila takovému riziku. Ale dám ještě šanci třetímu dílu.

08.05.2019 2 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Z jeho díla zatím nejhorší. Dočetla jsem, ale žádné napětí se nekonalo. Jen neustálý popis chodu nemocnice a postupu rezidentů.

13.04.2019 1 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Moc krásná kniha. Skákání do různých období mi nevadilo. Andělu beru jako vypravěčku a nemíním ji soudit jako ostatní čtenáři. Žila jak žila a kdo jsi bez viny hoď kamenem-říkávala moje babička.Přečíst by si ji měli všichni Ti kteří furt remcají, aby si vážili toho jak se máme dobře.

21.03.2019 5 z 5

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

Do čtení v první části jsem se musela nutit. Pak se to trošku rozjede a člověk začne předvídat co se asi stalo.Je hrozné co s člověkem udělá takové "peklo v dětství".

16.03.2019 2 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Něco podobného jsem už četla. Ono už toho na téma domácího násilí moc vymyslet nejde. Tyto děsivé příběhy píše sám život. Ale konec je dobrý a četlo se to taky samo.

16.03.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Minier opět nezklamal. Kniha se četla sama. Líbila se mi a těším se na další.

16.03.2019 5 z 5

Doufám že bude pokračování, protože konec zůstal otevřený.

05.03.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Za mě taky slabší oproti předchozí knize.

28.02.2019 2 z 5

Pět plus tři Pět plus tři Arne Dahl (p)

Tak v tomto díle se konečně dozvíme kdo je kdo a pokud jste nečetli předchozí dvě knihy ani číst nedoporučuji. Četla se mi dobře ale konec byl trošku nadsazený. Tajných agentů i teroristů bylo na můj vkus moc.

19.02.2019 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

O knížce jsem se dozvěděla z blogu a nelituji že jsem zakoupila i další knížky od této autorky.
Příběh se mi moc líbil. Není to žádný krvák ale pěkně psychologicky rozpracovaný děj od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

17.06.2016 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Skvělá knížka přečtená jedním dechem. Ráno jsem začala a večer jsem opravdu byla překvapená že vrah je někdo jiný než jsem myslela. Doporučuji.

31.01.2016 5 z 5