Ešína Ešína komentáře u knih

Moudrost z knihy Čtyři dohody Moudrost z knihy Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Tahle kapesní kniha je vážně super .

22.02.2020 5 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Tento cestopis se mi vážně líbil. Struktura knihy je opravdu pěkná. I samotné fotky mě upoutaly. Už se nemůžu dočkat až pánové podniknou další dobrodružnou cestu.

29.12.2019 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Přečtení této knihy se mi opravdu vyplatilo. Příběh mé srdce upoutal velice rychle,že jsem se nemohla odtrhnout. Určitě patří k vrcholu Fitzgeraldovy trorby.

29.12.2019 5 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Jedna z nejlepších komediálních divadelních her. Úžasná zápletka,která Vás pobaví. Určitě stojí za přečtení.

28.09.2019 5 z 5

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Čekala jsem od knihy trochu víc , ale jako taková oddechovka ujde.

26.05.2019 3 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Absolutně doporučuji. Jednoznačně moje nová srdcovka. Konverzace mezi Janou a panem Rochesterem mě opravdu bavili. Nejprve jsem viděla filmové zpracování s Tobym Stephensem a Ruth Wilsnovou od BBC a příběh mě opravdu nadchnul ,proto jsem se pustila i do knihy a opravdu jsem nelitovala. Charlotte Brontëová je opravdu Paní spisovatelka.
Miluji pana Rochestera. :D

01.03.2019 5 z 5

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete William Shakespeare

Tak za mně jedno z nejlepších děl od Williama Shakespeara. Knížku jsem přečetla na jeden zátah. Můžu jen doporučit..

06.02.2019 5 z 5

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

Seriál je dobrý, ale kniha mě nedostala tak, jak jsem si myslela. Jediný důvod, že jsem jí zvládla přečíst byl, že jsem fanoušek postavy Sladea Wilsona.

07.08.2018 2 z 5

Sons of Anarchy: Bratva Sons of Anarchy: Bratva Christopher Golden

Tahle kniha mi úplně zničila svět SOA. Člověk by čekal, že když miluje seriál, bude milovat i knihu ale i kdyby se sebevíc snažil, nejde to. Překlad příšerný.

07.08.2018 odpad!

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Příběh mě extra nedostal, ale pro fanoušky George R.R. Martina doporučuji.

07.08.2018 3 z 5

Zákon ulice Zákon ulice Chuck Zito

Tato životopisná kniha mě hned zaujala. Chuckův příběh je zajímavý , takže se kniha čte skoro sama.

07.08.2018 4 z 5