Moudrost z knihy Čtyři dohody

Moudrost z knihy Čtyři dohody https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201901/moudrost-z-knihy-ctyri-dohody-201901.jpg 4 39 9

Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. Nyní vychází výtah toho nejlepšího z této fascinující knihy, nejdůležitější myšlenky a základy učení Dona Miguela Ruize. To vše navíc ve velmi zajímavém barevném grafickém zpracování.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Wisdom from the Four Agreements , 1997

HelenBarbora
30.07.2023 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji

Bytost na cestě
18.07.2023 5 z 5

Krásné připomenutí si 4 dohod ve verzi "do kabelky" :)

Danago
04.02.2022 5 z 5

Ideální knížečka do kabelky. Pomocník v těžkých životních situacích, pomocník v našem chování k jiným lidem a taky k našim postojům k jednání ostatních k nám.

lucie.dc
31.08.2021 5 z 5

Skvele dilo, na ktere me privedlo predstaveni pana Duska (urcite kouknete na podani 4 dohod z jeho praxe), kratoucke, doslova kapesni vydani. Nebrat si nic osobne, je pro me asi nejtezsi orisek, uz je na lednici.

Ešína
22.02.2020 5 z 5

Tahle kapesní kniha je vážně super .

666Jitka
17.12.2019 5 z 5

Takové kapesní Čtyři dohody :-)

Petratra
05.01.2016 4 z 5

Takový souhrn ze Čtyř dohod. Pokud chce někdo víc vědět o čem ta kniha je a nechce jí číst celou, tohle je ideální.

Paulie
30.12.2015 5 z 5

Tato maličká knížka se mi líbila více než samotné Čtyři dohody. Jelikož jsou vytaženy jen nejdůležitější myšlenky, knížka skoro neobsahuje "ezoterickou omáčku", kterou jsem musel při čtení Čtyřech dohod filtrovat. Velikost této knížky navíc umožňuje vzít si ji s sebou téměř kamkoliv a přemítat nad jejími myšlenkami.

Myslím, že by stálo za to udělat takovéhle stručné shrnutí k mnoha dalším knížkám nejen o osobním rozvoji. Napadá mě třeba Konec prokrastinace.

Arbara
17.12.2014 5 z 5