esfinge esfinge komentáře u knih

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

To je proste klasika:)).

16.02.2018 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Moc dobre napsany temny pribeh o ztracenych 20 letech...ze zacatku sympatizujete s nekym, koho ve tretine knihy zacnete nesnaset a naopak zacnete hodne fandit nekomu, kym jste opovrhovali...

12.02.2018 5 z 5

Kuchařka: Nejlepší recepty Kuchařka: Nejlepší recepty Alena Doležalová

Nejlepsi kniha receptu. Neustale pouzivam. Zatim jsem v ni vzdy nasla vse. Neni nad obycejne a strucne napsany recept:))

09.02.2018 5 z 5

Vraždy ve Villette Vraždy ve Villette Ingrid Hedström

Knihu jsem sice docetla, ale moc me nebavila...jak je do neceho zapletena politika, tak nic pro mne. Jesteze je na zacatku seznam osob, to se hodilo, protoze i v tom jsem mela trochu zmatek...

09.02.2018 2 z 5

Dům na pobřeží Dům na pobřeží Daphne du Maurier

Knizka me mile prekvapila. Moc se mi libilo prolinani casu, kdyz jsem cetla pritomnost, uz jsem se tesila na minulost a obracene. Akorat ty koleje mely stat o dva metry dale:))

06.02.2018 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Krasny pribeh

06.02.2018 5 z 5

Ostrov Sukkwan Ostrov Sukkwan David Vann

Precteno za jeden den. Urcite je kniha lepsi, nez Srub, vic to odsejpa a diky strance 89 me to nutilo se zamyslet, zda je autor normalni:) Zadny happyend jsem necekala, ta zoufalost situace otce a syna na ostrove je patrna od zacatku, ale toto... Nechci psat zadny spoiler, ale to s tim spacakem bylo fakt nechutny!

06.02.2018 4 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Ze zacatku jsem se nemohla zacist, ale vydrzela jsem a nakonec jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Motiv vraha me napadl take driv nez vysetrovatele.

04.02.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nadherne napsany strasne smutny pribeh jedne rodiny. Neslo se od cteni vubec odtrhnout a nejde o pribehu nepremyslet. Jake malo zpusobi tragedii a zpeceti osudy cele rodiny, to jsem mela slzy na krajicku. O hruzach koncentracnich taboru, tak to ani nepisu, to me opet rozdrtilo. No a zaverecnou pointu se zloutkovym veneckem jsem jiz neustala a brecela a brecela

24.01.2018 5 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Trvalo mi dele, nez jsem se zacetla. Tak po tretine knihy uz se dalo cist i se zaujetim. Ovsem ty strasna jmena postav...chapu, ze na Islandu jsou asi normalni, ale ja v tom mela chvilema dost zmatek.

15.01.2018 3 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Strasne smutny a depresivni pribeh, ktery me ale dokonale vtahnul a ja jsem proste musela cist a cist...prestoze jsem chvilema pres slzy nevidela a od zacatku je jasne, ze tohle happyendem neskonci. Ta beznadej je silena...

09.01.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Knihu jsem zhltala za dva vecery, prolinani do minulosti me nadchlo a moc me mrzi konec. Uz si objednavam dalsiho Theorina.

09.01.2018 5 z 5