Ema999 Ema999 komentáře u knih

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Knížku jsem přečetla snad jedním dechem! Je to napínavé a vzhledem ke studiu práva jsem k ději i prostředí měla velmi blízko. Konec byl napínavý a překvapivý. Pokud máte rádi děj s detektivními základem tak rozhodně doporučuji.

26.12.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Pro mě odpočinkové čtení

15.01.2022

Polibek Polibek Anna Todd

BOMBA ! Jedna z knih od které jsem se nemohla odlepit. Kniha je čtivá, zajímavá a romantická. Koupila jsem si další 3 díly a dočetla je. Děj byl zajímavý a v některých pasážích jsem se našla. Občas mi ukápla slza. Po přečtení prvního dílu jsem se podívala na film a to se nedá porovnávat. Kniha je jednoznačně lepší.

26.12.2019 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Kniha se mi líbila. Moc hezky napsaný a čtivý romantický příběh s překvapivým koncem.

27.01.2023 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Upřímně tak prvních 100 stran bylo poměrně nudných (než se příběh vyvinul). Zbylé strany jsem přečetla skoro jedním dechem. Jelikož mě velmi zajímalo, jak to dopadne. Nebudu nic prozrazovat a jdu číst druhý díl!

17.01.2021

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Naprosto skvělý! Hlavně konec.

21.03.2021 5 z 5

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Dostala jsem knihu od přítele a můžu říct, že to je jedna z mých oblíbených. Čtivé, romantické a emocionální. Já doporučuji.

26.12.2019 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Kiera Cass je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, mám od ní přečtené všechny knihy. I přes negativní reakce, jsem si tuto knihu koupila a začala ji ihned číst. Děj byl pro mě velmi čtivý a místy i napínavý. Avšak konec by strhující. Já Zaslíbenou doporučuji. Mně se se líbila právě tím, že se tak liší od Selekce.

24.05.2020