dragonslayer dragonslayer komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Wow!!!!! Víc asi nevím, co říct. Skvělý čtení, o kterém musíte neustále přemýšlet. Neuvěřitelný koncept a prostě a jednoduše se zařadila tato kniha do mých oblíbených a doufám, že pokračování bude stejně dobré, jako toto dílo. :)

30.06.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělý a silný příběh. Četla jsem to už nespočetněkrát a pořád se k ní ráda vracím. Naprosto miluju postavy samozřejme Hazel, Guse, Izáka. Nejlepší knížka, kterou jsem měla tu čest číst a kloubouk dolů panu Johnu Greenovi. :)

25.05.2014 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Všichni mi tuto knihu v mém okolí doporučovali. Nevím, co se stalo u mě, ale nedokážu jí dočíst a přijde mi zbytečně dlouhá. Vážně se snažím, ale prostě mi to nejde. Snad si k ní ještě najdu cestu, ale bohužel mi asi prostě nesedí. :/

13.06.2021

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Královna Tearlingu se mi vůbec nelíbila. Podle mě se všechno odehrávalo strašně rychle až tak, že jsem nestačila chápat, co se děje a také mi připadala strašně chaotická, hlavně co se týče stavění světa a vysvětlování politického systému. Vážně mě to nebralo, tak jsem jí ani nedočetla.

24.09.2016 1 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hledání Aljašky se mi velmi líbila. Měla zajímavé myšlenky, nad kterými jsem dlouho přemýšlela. Skvělý děj. Postavy, ke kterým jsem vážně cítila jistou spojitost. John Green je velmi nadaný autor, který chápe myšlenky dospívajícího a velmi dobře je umí zapsat na papír formou, která zaujme.
V komentářích jsem často četla porovnávání této knihy s Hvězdy nám nepřály a ať už je to i u Papírových měst, tak já bych tyto knihy nijak k sobě neporovnávala, z jednoho prostého důvodu a to je, že jakoukoliv knížku John Green napsal, ať už je to Aljaška, Hvězdy nebo Papírová města, tak v každé z těch knih je zachycen jiný příběha jiné myšlenky a myslím si, že se k nim má přistupovat s čistým štítem a jenom si užívat ten příběh a co nám chtěl přes něj autor sdělit.
*Jen můj názor, není to hate. :)*

03.01.2015 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

No, co dodat. Tahle knížka je naprosto skvělá. Krásný styl psaní, kde jsem si každé slovo a větu dokázala živě představit. Postavy, které mi hned přilnul k srdci. Neuvěřitelný koncept. Prostě skvělá, bombová knížka, která se zařadila do mých oblíbených, už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl. :)

28.07.2014 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Wow!!!! Úžasná knížka, skvělej koncept, až do konce jsem jí nechtěla pustit.. Tak úžasně mě vtáhla do děje a to musím říct, že se mi dlouho nestalo... Už se těším na druhý díl, který vyjde na podzim tohoto roku. :))))

14.07.2014 5 z 5

Tři tváře Tři tváře Brandon Sanderson

Císařova duše: 5* velmi zajímavý koncept a magický systém je geniální!
Odvěký meč - probuzení: 5* moc bych si přála pokračování!!!!
Spousta: 4*

07.04.2015 5 z 5

Tato kniha je krásně a zajímavě napsaná. Už od první stránky mě vtáhla do děje a postavy Emilliene, Vivianne a Avy se mi velmi líbily. Hlavně se mi líbila myšlenka toho, že ačkoliv všechny prožily něco velmi bolestivého svým způsobem zůstaly silné. Připadalo mi úžasné, že autorka velmi nenuceně protkala knihu Francií a francouzským šarmem. Jediná věc, která mi trošku zkazila čtení, bylo to, že ke konci to bylo předvídatelné. SPOILER: Myslím, toho svatouška a Avu. Nemyslím ty křídla.

10.12.2014 5 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Druhá kniha rozhodně nebyla zklamáním, jak se většinou o druhých knížkách v sériích říká. Mělo to dynamiku, neustálou nejistotu, akci a emoce.
Na tak mladou autorku je Victorie Schwab skvělá spisovatelka a nemůžu se dočkat na její další práci.
Někdy pro mě bylo těžké Mac sledovat, když se jí vyloženě nedařilo, a když měla pocity ukřivdění a slabosti, takové věci se nečtou lehce, ale nakonec jsem to překousla, a bylo to skvělý dobrodružství. + její rodiče mě nehorázně štvali :D

28.11.2014 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Oh my god!!!! Tahle kniha mi naprosto vzala dech. Neuvěřitelně skvěle napsaná. Popisování okolí a vlastně všeho bylo tak úžasný a přesvědčivý, že jsem si celou dobu myslela, že jsem všude s nimi prožívám. Námět absolutně skvělý a originálně napsaný. Prostě tahle kniha....... Naprosto ji doporučuji všem!!!!

19.10.2014 5 z 5