Donatello Donatello komentáře u knih

SAS - Příručka jak přežít SAS - Příručka jak přežít John Wiseman

Myslím, že to tady bylo řečeno hodněkrát. Je to vynikající knížka, moc si jí vážím.

23.07.2013 5 z 5

Podruhé doma Podruhé doma František Fajtl

Vcelku pěkně napsáno, ovšem některé věty se tam opakovali až mockrát. A taky mě namíchl doslov... neni moc dovedně napsán...

23.07.2013 3 z 5

Stráž obrany státu 1936-1939 Stráž obrany státu 1936-1939 Jaroslav Beneš

Autor je moc příjemný člověk, rozumí věci a nic nepřehání, navíc v této knize podává pravdivý obraz o stavu "sosáků" před německou okupací a nechává na čtenářovi ať si udělá vlastní závěr o přepravenosti a šancích na úspěšný boj...

Psychická & fyzická odolnost Psychická & fyzická odolnost Alexander Stilwell

Obsaženy důležitá fakta a poznatky bojovníků s přírodou nebo za svobodu, základ přípravy na přestup do vyšších pater psychické a fyzické odolnosti

Metody boje SAS Metody boje SAS Chris McNab

Výtah ze všech oblastí působení SAS, po přečtení je nutné nabité vědomosti provětrat a prohloubit v praxi!

13.06.2013 5 z 5

Putování po československém opevnění 1935-1989 Putování po československém opevnění 1935-1989 Martin Dubánek

Velmi důležitá knížka pro milovníky československého opevnění, minimálně pro ty začínající nadšence ;)

13.06.2013

Nechtěl bych býti v jeho kůži...

Drsnej brouk - Zabiják v dešti Drsnej brouk - Zabiják v dešti Paul Shipton

Jak jinak než pěkně Všivá knížka ;) oceňuji odvahu pana Muldoona :D

13.06.2013 4 z 5

Operace Irák Operace Irák Leo Kessler (p)

V tomto díle jsem vyloženě fandil Wotanu, škoda že měl tak slabého spojence a tak mnoho ztrát

13.06.2013 4 z 5

Útok na Bagdád Útok na Bagdád Leo Kessler (p)

13.06.2013 4 z 5

Docestoval jsem tam a zase zpátky ve společnosti Bilba Pytlíka a trpaslíků asi za tři dny, to je můj osobní rekord v četbě :D

13.06.2013 5 z 5

Trevír: Útěk z lágru Trevír: Útěk z lágru Leo Kessler (p)

Rychlý nástup akce a napětí, přál jsem Wotanu ať vyhrajou...

Tisíc jizev Tisíc jizev * antologie

Napínavé a strašidelné zároveň, bojím se žraloků a miluju medvědy ;)

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Moje první přečtená knížka ( nepočít-li dětské obrázkové ) :-)

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Merde! To jsem se ale pobavil při čtení :D znovu doporučuji nečít na veřejných místech, jinak budete vypadat jako blázni, když se z ničehonic začnete chechtat :D

Merde Impossible Merde Impossible Stephen Clarke

Souhlasím s předchozím komentářem, autor musel v každé kapitole alespoň jednou napsat, že se "Mata Hari" a Paul spolu vyspali, jinak by to asi nebylo zajímavé, předchozí díly byly prostě lepší...

13.06.2013 3 z 5

Stalingrad: Ledový oheň Stalingrad: Ledový oheň Leo Kessler (p)

Vzpomínání velitele na své dětství mě po nějaké době omrzelo, nicméně jsem to přeloskal

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Velká fantazie= velký úspěch na trhu, moc pěkný příběh

Tak pravil hlemýžď Tak pravil hlemýžď Stephen Clarke

Příručka pro cizince jak přežít ve Francii se zdravým rozumem... Merde je psáno ve vtipnějším a nadsázkou tonu, ale Hlemýžď je taky moc pěkný ;)

První doma První doma František Fajtl

Pěkně napsáno, jen lituju, že to končí tak špatně pro naše vojáky