Psychická & fyzická odolnost

Tato kniha vám představí postupy, které používají speciální jednotky k výcviku svých nováčků. S jejich pomocí i vy dokážete co nejlépe rozvíjet svoji duševní i tělesnou kondici. Příručka vám ukáže, jak si postupně, v průběhu několika týdnů, můžete zlepšit vaší odolnost a současně zvýšit kvalitu vašeho života.

https://www.databazeknih.cz/images_books/53_/53548/psychicka-fyzicka-odolnost-53548.jpg 4.116
Literatura naučná, Vojenství
Vydáno, Naše vojsko

Elite forces manual of mental and physical endurance

Kniha Psychická & fyzická odolnost

Felsenberg
01.12.2018

Jak trénují elitní bojovníci elitních jednotek.

Peleus
13.10.2015

Čekal jsem víc sportu, méně armádního nadšení.

Kniha obsahuje ukázky z výcvikových programů americké a britské armády, barevné fotografie adeptů během cvičení a hlavně téměř na každé stránce naprosto otevřeně počítá s tím, že je v rukou uchazeče o toto povolání.

Radí, jak se předpřipravit na vstupní fyzické testy (seznam a množství požadovaných cviků), udává, že velitel se má poslouchat, vítají se projevy vlastní kreativity, zároveň však musíte zůstat dobrým týmovým hráčem, neboť tohle není parketa pro výrazné jednotlivce. Zdůrazňuje, že morousy nikdo nemá rád a v družstvu jsou zapotřebí bodří optimisté se smyslem pro humor. Ubezpečí, že kvalita armádních přídělů, společně s kvalitou vybavení (boty např.), se pořád zlepšuje a nakonec doporučí udělat si chvíli čas a trochu meditovat kvůli zklidnění mysli.

P.S. Pokud jste vojensky pozitivní, přičtěte si další hvězdičku a klidně si knihu pořiďte!

Centurion
27.08.2014

Kniha čtenáře informuje o způsobu přípravy fyzické kondice v armádách USA a Anglie,
typy cvičení a psychické přípravy. Pro člověka trénujícího, připravujícího se na nějakou výzvu ideální kniha.
Doporučuji

Donatello
13.06.2013

Obsaženy důležitá fakta a poznatky bojovníků s přírodou nebo za svobodu, základ přípravy na přestup do vyšších pater psychické a fyzické odolnosti

Kniha Psychická & fyzická odolnost je v

dalších seznamech3x