Metody boje SAS

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha podává v šesti kapitolách přehled o současných moderních palných zbraních a o bojové taktice a strategii pěchoty. Rozebírána je podpora pěchoty v podobě dělostřelectva, obrněných vozidel či letounů. Samostatná kapitola pojednává o specifikách zvláštních bojových prostředí a terénů. Živé současnosti jsou věnovány závěrečné oddíly knihy, které pojednávají o boji jednotek speciálního určení v různých konfliktech v současném světě. Tyto kapitoly se vztahují k záchraně rukojmích, taktice odstřelovačů, k boji s partyzány a povstalci nebo s teroristy. Fotografie, nákresy a v rámečku příklady z konkrétních bojových akcí v různých zemích. Kniha pojednává o bojové síle a taktice pěchoty a její podpoře těžkými zbraněmi. Zvláštní pozornost je věnována úloze zvláštních jednotek v současných konfliktech, v boji s teroristy a povstalci. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150641/metody-boje-sas-150641.jpg 4.54
Žánr:
Literatura naučná, Vojenství

Vydáno: , Deus
Originální název:

Combat techniques the SAS & Elite forces guide


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Metody boje SAS

Ebon
13.03.2016

Velmi dobře napsaný manuál operací na úrovni pěšího družstva. SAS jsou jen v názvu. Speciálním operacím se publikace prakticky nevěnuje. Popisky, fotky i schémata jsou velmi dobře realizované.

jorgesob
20.01.2015

jako již u hodně podobných knih, aby se lépe prodávaly, je tam v názvu jednotka sas. takže o sas kniha opravdu není, ale je to velmi dobře napsaný a ilustrovaný pěchotní manuál s hezkými fotkami a i kapitola o speciálních jednotkách nechybí. všem nadšencům military doporučuju.


Donatello
13.06.2013

Výtah ze všech oblastí působení SAS, po přečtení je nutné nabité vědomosti provětrat a prohloubit v praxi!