Merde Impossible

Paul West tentokrát dostane nabídku, která se neodmítá – dva slunečné týdny all-inclusive, navíc s krásnou blondýnkou, která se ocitla na jihu Francie, aby zjistila, jak se to tam má s pašováním kaviáru – ale brzy je nad slunce jasné, že se zajímá o mnohem větší rybu, než je jeseter, a Paul se začne cítit jako James Bond v akci... A trochu jako Mata Hari. Mezitím si Paulova kamarádka Elodie bere francouzského aristokrata a Paul je pověřen organizováním hostiny. Vařit pro francouzskou smetánku je vskutku riskantní úkol, ovšem Paul se ujišťuje, že se nic nemůže pokazit. Nebo může? Stephen Clarke (1958) je britský novinář a spisovatel píšící pro francouzskou mediální skupinu v Paříži. Po jeho bestsellerech Merde! Rok v Paříži, Už zase skáču přes Merde! a Celkem jde o Merde nyní vychází čtvrté volné pokračování příběhů plných pravého britsko-francouzského humoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33347/merde-impossible-33347.jpg 3.8143

Merde! 4.

Vydáno: , Plus

Dial M for Merde, 2008

Kniha Merde Impossible

ferda16
17.12.2021

No, dovedu si představit, že čtu tuto knížku někde na dovolené. Jednoduché, snad i trochu k pobavení, ale mě osobně knížka moc nenadchla.

LucieT
11.05.2021

Odpočinkové čtení, které sice pobavilo, ale nic moc hlubšího ve mě nezanechalo.

tereza1198
18.12.2020

Už to nemá tu šťávu prvních dílů. Strašně jsem se smála u scén na pláži a policejním zásahu. Pak už to nebylo ono. Příběh překombinovaný a neuvěřitelný. Víc se mi Paul líbil, když bojoval s francouzskou byrokracií a povahou.

Ales.BD
21.05.2019

I ve čtvrtém dílu se daří zaujmout a pobavit. Hodně tomu pomáhá skvělá práce překladatele. Prodírat se těmi jazykovými hříčkami a nedorozuměními musí být peklo.

MKrat
13.03.2019

Zábavné počteníčko.. relax.. s díkem autorovi

fiona007
15.08.2014

No klobouk dolů, tenhle díl oproti posledním dvěma, stál za to.
Byla tu i akce nezvyklá na angličana Paula Westa, hodně mě bavila příprava svatby a konečné rozuzlení.

Lenka.Vílka
04.06.2014

Uz se tesim, az si britanie a francie vyhlasi valku (znovu, ale ted kvuli podstatnemu duvodu)...to si prectu rada...ale i tenhle dil vic nez potesil...

Cher
22.11.2013

Moc se mi to líbilo. Oddechové vtipné čtení.