Dija Dija komentáře u knih

Tvé překrásné já Tvé překrásné já Chuck Palahniuk

Moje první a zároveň asi poslední knížka od tohoto autora. Byla to jedna velká šílenost. Některé části byly velice úsměvné, líbilo se mi, jakým stylem autor provádí kritiku konzumní společnosti. Jinak to pro mě nebylo nijak záživné čtení a celou dobu jsem zvažovala, jestli to vůbec chci dočíst až do konce. Problém jsem měla také s obalem této knihy. Vždy když jsem ji chtěla číst třeba v autobuse, tak jsem ji z tašky vytahovala otevřenou, aby si toho nikdo nevšiml :D

16.09.2016 2 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tak tohle se panu Kingovi opravdu povedlo. Vlasy mi stály hrůzou a furt jsem si říkala: Už to nečti. Ale nedalo se přestat. King prostě nezklamal, Řbitov je třetí knížka, kterou jsem od něj přečetla a rozhodně se pustím i do dalších. Pro větší intenzitu prožitku doporučuji knihu číst před spaním! :D ;)

31.08.2016 4 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Asi nikdy předtím jsem nečetla knihu, u které mi bylo špatně, chtělo se mi brečet a zároveň jsem si říkala, jak je to vlastně krásně napsaný příběh.

21.07.2016 4 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Možná jsem udělala chybu, že jsem se nejdříve podívala na film a pak až četla knížku. Konec, který každého překvapil, mě nepřekvapil a jen jsem čekala, kdy to přijde. I tak byla kniha velice čtivá, originálně napsaná, také vtipná, všední a rozhodně to nebyla žádná přeslazená romanťárna. Na léto ideální čtení :-)

21.07.2016 4 z 5

Zajícův rok Zajícův rok Arto Paasilinna

Kniha mi byla doporučena a já se na ni dost dlouho těšila, než jsem si ji konečně přečetla. Bohužel mě tak trochu zklamala. Příběh nebyl dost poutavý natolik, abych musela číst nutně dál. Naopak jsem knihu četla docela dlouho. Nejvíce se mi líbila naivita tohoto díla a některé příběhy z něj. Uvidím, třeba někdy v budoucnu dám autorovi ještě jednu šanci ;)

21.07.2016 3 z 5