DianaC DianaC komentáře u knih

Pokání Pokání Ian McEwan

Poutavý příběh, celkově hezké čtení.

02.03.2014 4 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Pokud se prokoušete nudným začátkem, tak se z toho vyklube docela zajímavé čtení.

25.01.2014 3 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Nedokázala jsem se prokousat přes nudný začátek, to se mi stává málokdy, skoro vždy knihu musím dočíst, v tomto případě bohužel, třeba příště.

08.12.2013 2 z 5

Já jsem z této knihy nadšená! Zajímavý příběh, celkově se mi kniha četla moc dobře, neodradil mě ani Hrabalův styl psaní.

08.12.2013 4 z 5

Když sob se ženou snídá Když sob se ženou snídá Halina Pawlowská

Halina je dobrá spisovatelka, ale tahle kniha se jí moc nepovedla.

08.12.2013 2 z 5

Krása na prodej Krása na prodej Candace Bushnell

Tato kniha pro mě byla velkým zklamáním. Nevím čím to je, tuto tématiku mám ráda, ale kniha je hrozně zdlouhavá, nudná, posledních pár stránek jsem ani nedočetla a to se mi stane opravdu málokdy, abych knihu nedočetla i přes všechny zápory.. za mě bohužel nedoporučuji.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Opravdu by si ji měl přečíst každý a mnozí z nás by se poté nad sebou měli zamyslet.

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Kniha je skvělá, čtivá, líbivá, vyvolá ve vás přesně TEN pocit, který máte při čtení dobré knihy mít.

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Nenechte se odradit počtem stran - opravdu za ta stojí, i za mnohem více.

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Neskutečně poutavé, poučné, šokující. Doporučuji s velkou krabicí kapesníků.

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

O tomhle snad nemusíme ani debatovat! Jedna z nejlepších knížek, neuvěřitelně čtivé, poutavé, nemám co vytknout.

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Neskutečně silný příběh!

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Musím se přiznat, že po prvním přečtení jsem ji moc nepochopila, tak jsem si pustila film a poté přečetla znova. To už mi bylo leccos jasné, ale dojem na mě stále neudělala.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Asi jsem od knížky čekala příliš mnoho, ale za přečtení určitě stojí.