DeninkaK DeninkaK komentáře u knih

08.04.2024 2 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Neurazí, nenadchne.

30.03.2023 2 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Možná jsem měla přílišná očekávání. Začátek parádní, v Zemi Ztracených mi kniha přišla občas zbytečně zdlouhavá - několik zápletek dost podobných, konec očekávaný, ale moc hezký, pohádkový. Celkově pěkná pohádka pro děti, krásné ilustrace.

18.12.2021 3 z 5

Bohužel jsem asi měla velká očekávání. Pro mě málo zajímavostí o zemi. O Gruzii vím po této knížce pouze to, že jsou to pijani. Každopádně Zibura je sympaťák a klobouček za to, co podniknul :)

24.03.2021 1 z 5

Jak být dospělá Jak být dospělá Emma McLaughlin

Nedočteno, v půlce jsem to vzdala.

18.08.2019 odpad!

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Skvělá kniha, silný příběh. Zažila jsem rakovinu u velmi blízkého člověka, takže některé řádky mě rozbrečely, někde jsem jen přitakávala, jak jsem to pamatovala úplně stejně. Po přečtení mám na paní Terezu tolik otázek. Už se těším na druhý díl!

06.07.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha, po které jsem sáhla v knihovně náhodou, Aňu nijak v českém rybníčku nesleduju. Ale knížku jsem přečetla během jednoho dne a byla potěšena.Milá slova i vtipné poznámky. Za mě krásná oddechovka.

08.05.2019 4 z 5

Sdílej... Sdílej... Hana Marksová

Známé věci, které je ale dobré si připomínat.

06.06.2018 3 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Přečteno během jednoho dne. Stejně jako Chlapec v pruhovaném pyžamu, i tato kniha- naprosto strhující.

10.09.2017 5 z 5

Prodejte svůj talent Prodejte svůj talent Daniel Coyle

Nic nového, ale některé věci je dobré si stále připomínat. :)

09.09.2017 3 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Přečteno během dvou pracovních dnů, jedním dechem. Lehce napsané, odpočinkové čtení, které má však svoji hloubku.

17.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Bohužel, pro mě velké zklamání. Asi jsem očekávala příliš.

26.07.2017 1 z 5

Nejde přestat číst. Supr, děsivé, fotky podtrhují celou knihu. Doporučuji.

06.01.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

K téhle knížce mě dovedlo přirovnání se Staříkem. Nakonec musím říct, že jak mě Stařík zklamal, tak mě Ove nadchnul. Skvělá knížka plná vtipných pasáží, kdy jsem se smála od ucha k uchu v mhd i pasáží, kdy má člověk na tváři ten debilní úsměv aka "jééj to je tak krásnýý".

14.08.2016 5 z 5

Kniha líných radostí Kniha líných radostí Tom Hodgkinson

Přesně tuhle knížku jsem po konci zkouškového potřebovala. Když si s ní člověk sedne a uvědomí si jakými maličkostmi lenoší.

06.07.2016 4 z 5