Delitka Delitka komentáře u knih

My Little Pony - Ponyville, sladké Ponyville My Little Pony - Ponyville, sladké Ponyville kolektiv autorů

Dcerce se kniha líbila, věty jsme si při čtení mírně upravily.

11.03.2019 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Na začátku mně šokovala upřímnost autorky, ale dál to bylo čím dál lepší. Popsáno zákulisí sportu a všechny pocity dopodrobna. Velice pozitivně mě kniha překvapila. Určitě si zaslouží plný počet hvězd. Gabriely si po přečtení knihy velice vážím za její otevřenost a upřímnost.

15.02.2019 5 z 5

Dráček s červenýma očima Dráček s červenýma očima Astrid Lindgren

Pěkné, hlavně obrázky jsou povedené. Jen příběh je velice krátký.

15.02.2019 4 z 5

Krtek a orel Krtek a orel Hana Doskočilová

Text se čtyřletému dítěti nečetl dobře, tak jsme si k přenádherným obrázkům text upravili.

11.02.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Není to žánr, který by mě oslovil. Proto jen 3 hvězdy. Nalákala mě obálka knihy. Při čtení druhé povídky jsem si stále říkala, že to nemohla napsat žena. Autorka má skutečně veliké nadání podat pohled ze strany muže i ženy. Co se týče stylu psaní, ten se mi moc líbil, jen ten námět moc ne :-(

14.01.2019 3 z 5

Lumpíček a Rošťanda Lumpíček a Rošťanda Zuzana Pospíšilová

Pěkná knížka s krátkými kapitolami. Tak akorát pro čtení před spaním.

05.01.2019 4 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Další z velice silných knih. Detailně popisuje praktiky v koncentračním táboře. Kniha není pro slabé žaludky. Jednoznačně ji dávám plný počet hvězd.

05.01.2019 5 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Úžasná kniha plná emocí. Nešlo ani usnout, jak silné to bylo. Dávám rozhodně plný počet hvězd.

01.01.2019 5 z 5

Příšerky a jejich historky Příšerky a jejich historky Cornelia Funke

Dcera ji miluje.

18.12.2018 5 z 5

Krtek a Vánoce Krtek a Vánoce Hana Doskočilová

Krásná kniha pro děti s nádhernými obrázky. Dlouhá tak akorát pro 3-5 let staré děti.

18.12.2018 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Mnohem lepší než první díl. Plno okamžiků bylo nečekaných. Rozhodně si přečtu i třetí díl.

16.11.2018 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Pěkné, čte se dobře, ale úplně neuchvátila.

16.11.2018 3 z 5