Dashmo Dashmo komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Ten koniec!!!ach ten koniec!!no skvele.precitane jednym dychom pocas dna.

28.09.2018 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Vtipna kniha paradna na odreagovanie. Pacil sa mi ten odlahceny jazyk. V niektorych pasazach vsak toho humoru bolo az prilis a posobilo to silene.

27.09.2018 4 z 5

Bohyňa pomsty Bohyňa pomsty Jo Nesbø

Jaaaj na zaciatku parada.Bolo mi jasne, ze prvi podozrivi nebudu asi ti pravi. Ale potom sa to uz zacalo tak strasne motat az som si musela niekedy pri citani dat pauzu. Ale tak..to je inspektor Hole..ten nemoze riesit len take obycajne pripady

24.09.2018 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Ja proste tieto jej knihy milujem.nasmejem sa, poplacem si a vzdy ale naozaj vzdy si nieco z toho vezmem aj ku srdcu

21.09.2018 5 z 5

Nočný lov Nočný lov Robert Bryndza

Dalsia skvela Bryndzova kniha!a Erika je super zenska.snad sa da dokopy s Petersonom

10.09.2018 5 z 5

Dvojčatá z ľadu Dvojčatá z ľadu Sean Thomas

Zo zaciatku som nemala vobec cas citat.ale ked som sa k tomu dostala zhltla som to za par hodin.uzasne zaujimava a napinava kniha..dej plny otazok a prekvapivy zaver.za mna super!

30.06.2018 5 z 5

Bujná fantazie Olivie Joulesové Bujná fantazie Olivie Joulesové Helen Fielding

A mne sa to páčilo!taká oddychovka, nič svetoborné ale aj tak pár krásnych myšlienok.mám rada takéto bláznivé príbehy

09.06.2018 4 z 5

Zraňujúca láska Zraňujúca láska Elena Ferrante

Bola to veľmi zvláštna kniha.text bol náročný, prítomnosť s minulosťou sa prelínali takým spôsobom, že som mala v hlave zmätok.strašne veľa dlhých a nudných opisov ničoho.na to aká je knižka tenká sa mi čítala dlho a ťažko a hlavne-nič som si z nej nevzala

05.06.2018 2 z 5

Zaľúbená hypnotizérka Zaľúbená hypnotizérka Liane Moriarty

Moriarty a jej knihy sú proste skvelé a tento príbeh o hypnotizérke nie je výnimka.Páčilo sa mi to veľmi a úplne celé

28.05.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Nemám rada politiku v knihách.Hypnotizér bol úžasný, a tak som čakala podobnú pecku aj teraz.žiaľ sklamalo.čítala som len aby som to čo najskôr mala za sebou.plus do toho zabijak, ktorý si poradí aj s nemožným?!

22.05.2018 3 z 5

Len nie láska nebeská Len nie láska nebeská Catherine Bennetto

Také pohodové čítaníčko.Milá, vtipná, pekná kniha plná lásky a také ja môžem

20.05.2018 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Veľmi ťažká téma pre mňa, ale kniha bola perfektná. žiadne nudné pasáže, ktoré by som mala chuť preskočiť, čítala som každú voľnú chvíľu

16.05.2018 5 z 5

Tá predo mnou Tá predo mnou J. P. Delaney (p)

Wow!toto bolo napínavé ako gumka v gaťkoch.toľko zvratov a rozuzlení.naozaj super čítanie a pre mňa veľmi zaujímavá téma knihy, ktorá je originálna a nie je otrepaná

11.05.2018 5 z 5

Prečo sme sa vlastne rozišli? Prečo sme sa vlastne rozišli? Liane Moriarty

Ďalšia skvelá kniha od Moriarty. Vsuvky z Elisabethinho denníka a blog Frannie dodali knihe iný rozmer. Kniha znechala vo mne veľa myšlienok, nútila ma zamyslieť sa nad vlastným životom a rozhodnutiami, správaním a priznať si, že nezaškodí trocha spomaliť a nebyť tak hrozne zásadový človek :) Ten koniec bol samozrejme úplne nádherný a podľa mojich predstáv.

08.05.2018 5 z 5

Manželovo tajomstvo Manželovo tajomstvo Liane Moriarty

Zbožňujem príbehy, kde viacero postáv žije svoj život a nezávisle od seba sa stretnú na jednom mieste a všetko sa so všetkým spojí. Knihu som zhltla aj s perfektným epilógom a som unesená. Myšlienky tých žien ma veľakrát rozosmiali, bol to proste reálny svet.

03.05.2018 5 z 5

Dievča v ľade Dievča v ľade Robert Bryndza

veľmi sa mi to páčilo..taký prirodzený priebeh deja, nič nasilu. páčilo sa mi, ako autor pracuje so smútkom Eriky (strata manžela) - takže som si aj poplakala. a som rada, že Erika nakopala prdel tomu Sparksovi..ten ma fakt (s prepáčením) sral

01.05.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Miestami ma kniha veľmi nudila...pristihla som sa ako citam niektore pasaze a vlastne ani neviem o com boli a ani som nemala chut sa k nim vracat a precitat si ich znova. To ako Martin zazracne zvladne a prezije vsetko mi pride ako nerealne a preto pre mna menej zaujimave. V tristvrtine knihy som si spomenula ako sa vlastne cely pribeh zacal..a samozrejme mi hrozne chybal Vincent a Samira.nehovoriac o tom, ze to bolo vsetko strasne prekombinovane v celom obsahu a riesenie prislo na konci zhrnute na par riadkoch.Kazdopadne..vsetko nasvedcuje tomu ze Hirtmann je neporazitelny a na pokracko sa tesim

27.04.2018 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Velmi putavy pribeh.mal uzasny, plynuly a prirodzeny priebeh. Nic co by bolo do deja vtesnane nasilu. Bolo zaujimave zacitat sa do pribehov vsetkych postav a postupne odhalovat tajomstva a vsetky suvislosti.

22.02.2018 5 z 5

Najsilnejsi pribeh, aky som citala!!nepotrebuje to dalsi komentar..keby sa dalo dat 10 hviezdiciek tak...dam 20

16.02.2018 5 z 5

Dievča z Brooklynu Dievča z Brooklynu Guillaume Musso

Precitane takmer na jeden dych..kniha mala zaujimavu zapletku, no miestami pre mna az velmi prekombinovane. Napriek tomu ma to stale tahalo citat - dozvediet sa rozuzlenie. Aj ked sa mi cely pribeh zda ako jedna velka nahoda a mam pocit akoby to Marcovi a Raphovi islo az privelmi lahko, citalo sa to velmi dobre.

14.02.2018 4 z 5