DajaF DajaF komentáře u knih

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Tak tohle mě dostalo! Smála jsem se, plakala, nenáviděla a tajila dech...Fakt super! Autorka píše úžasně!

23.03.2014 5 z 5

Země věčného léta Země věčného léta Lee Carroll

Slabší než první díl. Celou dobu jsem měla pocit, že se nic neděje, až na posledních pár stránkách se to rozjelo, uvidíme jestli vydají i třetí díl, jak to vlastně celé dopadne

20.03.2014 3 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Nebylo to tak špatné, jak jsem se obávala :-)

23.02.2014 4 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

To si ze mně děláte legraci? A myslíte si, že je to vtipné?

16.02.2014 4 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

První polovina mě příliš nebavila, ale druhá se pořádně rozjela a odhalila něco málo tajemství...určitě si přečtu další díly

03.02.2014 4 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Čekala jsem něco jiného, ale i tak to byla příjemná oddychovka

29.01.2014 3 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Ten konec byl vážně - wow! Určitě si přečtu další díl!

21.01.2014 4 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Kniha mě určitě překvapila, tohle jsem vůbec nečekala. Už jsem si koupila další dva díly, doufám, že budou stejně dobré!

12.01.2014 4 z 5

Šance na lásku Šance na lásku Isabel Wolff

Příjemná romantická knížka

29.12.2013 3 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Sice mi trošku vadilo, že Kylie celou knížku téměř probrečela, ale jinak příběh je super...jen nemám ráda milostné trojúhelníky - kde jeden kluk není - miluje druhého - druhý kluk není - miluje prvního...no snad si v posledním díle vybere. Ale stejně se asi nejvíc těším, jak se rozvine vztah mezi Holiday a Burnettem :-)

11.12.2013 4 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

neskutečná blbost

24.11.2013 1 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Tohle byla opravdu vtipná smutná kniha.

12.11.2013 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

od knihy jsem toho prilis neocekavala,ale prijemne me to prekvapilo a uzivala jsem si ji.Tip na vraha mam,ale necham se prekvapit dalsimi dily. tesim se na ne!

07.11.2013 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

zůstalo mi jen zlomené srdce

03.11.2013 5 z 5

Krvavá horečka Krvavá horečka Karen Marie Moning

Po prvním díle, který mě moc zvlášť nevzal, byl tenhle díl fakt super, plný akce, přitažlivosti...jen se stále více vynořuje víc otázek než odpovědí...ještě že mám doma třetí díl...

27.10.2013 4 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Tahle serie se mi moc libi.sice mi trochu vadi ten ctyruhelnik,ale to se snad casem vyresi,favorita mam a uvidim,jak se vyvrbi:-)))
Dalsi dily si urcite nenecham ujit

16.10.2013 4 z 5

Dívka s cizí tváří Dívka s cizí tváří Věra Řeháčková

Velice pěkná knížka

08.10.2013 4 z 5

Trnový princ Trnový princ Mark Lawrence

Tohle určitě nebyl žádný Robin Hood, který bohatým bral a chudým dával...ale byl to zajímavý nápad a zpracování a pokud vyjdou další díly, určitě po nich sáhnu

07.10.2013 3 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Ten konec mě naprosto dostal!

05.10.2013 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Jen jediná poznámka: chci vic Blaye a Quinna!!!!!

27.09.2013 4 z 5